השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

פעילות גיבוש לצוות קטן

פעילות גיבוש לצוות קטן

ארגון פעילות גיבוש לצוות קטן זה אתגר לכל דבר – חברת אפריקיה מציעה לכם את הפתרון המושלם. כל מי שניסה בעבר לארגן יום או ערב גיבוש לצוות עובדים קטן יודע שמדובר באתגר. בעוד שבחברה גדולה או במחלקה בה עובדים אנשים רבים, אפשר לארגן יום פעילות מלא בתקציב מכובד, הרי שבצוות קטן לרוב התקציב אינו גבוה וקשה לתכנן פעילות מושקעת שתמצא חן בעיני כולם.

כמו כן, צוותים קטנים לרוב עובדים צמוד רוב שעות היום ולכן מכירים היטב אחד את השני ולכן הפעילות צריכה להיות מספיק מיוחדת, כדי לאפשר להם לגלות דברים חדשים אודות השותפים שלהם לעבודה באירוע חברה שהם יחכו לו כל שנה מחדש

איזו פעילות גיבוש מתאימה לצוות עובדים קטן? 

2 עקרונות חשובים שמומלץ להיצמד אליהם:

  1. העיקרון הראשון הוא לבחור בפעילות גיבוש שתתאים לאופי הצוות ותאפשר להם להשתחרר ולהרגיש חופשי.
  2. העיקרון השני הוא למצוא חברה המתמחה בתכנון סדנאות לצוותים קטנים, שתדע להיות גמישה ולהתאים את הפעילות לצוות שאמור להגיע.

חברת אפריקיה מבינה את הצורך בפעילויות גיבוש לצוות עובדים קטן, גם כאשר מדובר בצוותים קטנים. לעתים דווקא כשעובדים ביחד שעות כה רבות, יש צורך להתאוורר ולהיוודע אחד לשני בסיטואציות נוספות. זה יגרום לצוות להסתדר טוב יותר ביניהם, להיפתח ולהתמלא באנרגיות חיוביות.

אמרתם אנרגיות חיוביות? 

אמרתם אפריקיה. החברה שלנו מתמחה בהעברת פעילויות גיבוש לצוות קטן או סדנאות גיבוש לעובדים ולצוותים בכל הגדלים, כולל צוותים קטנים.

מהן פעילויות הגיבוש שלנו?

בין הפעילויות שאנו מציעים לכם תוכלו למצוא:

  • מעגל מתופפים.
  • סדנאות ריקוד.
  • סדנאות יצירה.
  • מופעי אש וטלפתיה.
  • העלאת מופע משותף מלא בקצב ושמחה.

המופעים שלנו כוללים מספר אמנים המנוסים בתוחם . שמעבירים את כישרונם. אצלכם.כמובם שכולם לוקחים חלק ומרגישים שייכים ואין סיבה להתבייש גם אם אין לכם רקע קודם או ניסיון . יש לנו ניסיון רב ונדאג שהפעילות תהיה מלאה בצחוק והנאה.

בתום הפעילות, צוות העובדים יצא מלא בכוחות מחודשים ועם מורל גבוה, והכי חשוב – כולם ירגישו קרובים יותר אחד לשני. מה יותר חשוב מזה?

PHOTO-2023-01-02-13-29-58 (1)
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
ימי כיף לעובדים

מנהלים רבים מתכננים ימי כיף לעובדים שלהם; ימים גדושים בסדנאות ופינוק לעובדים. מבקשים גם אתם ליצור יום כיף לעובדי החברה? מוזמנים לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות. אנחנו נבנה עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים, המלווים במוזיקת עולם איכותית שתעשה לכם חשק לרקוד!

יום כיף לעובדים כשמו כן הוא, יום שבו כלל העובדים מתגבשים ליום מלא של חוויה הרפתקה והנאה. אצל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, תמצאו שלל פעילויות מובנות המתאימות לצוות גדול של עובדים. אך גם אם אתם צוות קטן, יש לנו פתרון עבורכם. אתנו, תוכלו להרכיב יום חוויתי – עם כל אחת מהאטרקציות המצוינות שלנו, הכוללות סדנאות גיבוש לעובדים. הכול, על מנת ליצור את האירוע המושלם!
סדנת ריקוד אפריקאית
סדנת ריקוד אפריקאית- פעילות גיבוש שכולם קופצים איתנו לאפריקה וחווים את הקסם שבתרבות האפריקאית. סדנת ריקוד משחררת ומהנה לאוהבי התנועה הקצב!
ערב גיבוש לעובדים
את העבודה בשבילכם. ערבי גיבוש לצוות העובדים שלכם זוהי חוויה משמעותית. מי לא רוצה לראות את הצוות שלו מאוחד ומלא מוטיבציה? פעילות הגיבוש תורמת לקשר הבין אישי בין העובדים בחברה, מרימה את המורל, משחררת ומאתגרת את הצוות. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אפריקאי בשיתופכם!
שקופית קודמת
שקופית הבאה

הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

פעילות גיבוש לצוות קטן

מתופפים לחתונה

פעילות גיבוש לעובדים: איך לבנות תוכנית גיבוש שתגביר מוטיבציה ושיתוף פעולה?

להכניס לקצב את כל המשתתפים

יש משהו שמחבר בין כל האנשים בני כל הגילאים וזו מוזיקה. במיוחד כאשר המוזיקה נוצרת על ידי המשתתפים עצמם, ולא דרך מחשב. זו הסיבה שהפעלות ואטרקציות הכוללות מוזיקה, זכורות על ידי רוב האנשים ושמורות כזיכרונות…

               
מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן