השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  אירוע חברה

  בתקופה האחרונה אנו רואים עלייה גדולה של בעלי החברות והארגונים ברצון להפיק אירוע חברה לעובדים שלהם, אחד כזה שהעובדים לא יישכחו. כך המנכלים יעניקו לעובדים את ההרגשה שהם עובדים במקום עבודה שמעריך אותם, שרואה אותם וכך הם גם יעבדו טוב יותר עבור החברה. הכי חשוב שעושים אירוע חברה זה לחדש, להביא רעיונות חדשים, מגוונים ומוצלחים, כאלה שבאמת יחברו את העובדים, יעבדו על שיתוף פעולה. במאמר הקרוב ניתן לכם כמה מן הרעיונות הטובים ביותר שאנחנו מכירים.

  אירוע חברה – הרעיון הכי מוצלח

  בשנים האחרונות, חברות רבות בוחרות לעשות אירוע לפי רעיון מסוים, כמו אירוע בסגנון דיסני. בהתאם, הן מבקשות מכל העובדים להגיע מחופשים לדמויות שהם הכי אהבו מעולם הילדים. במקרים אחרים, הן יערכו אירוע בסגנון המערב הפרוע ואז כולם מתחפשים לקאובויים, אינדיאנים ועוד כל מיני סגנונות שכאלה. כמובן שאת כל הערב בונים לפי הקונספט שבוחרים. כלומר את העיצוב, את הפעילויות, את האוכל וכן הלאה מבצעים לפי הרעיון. מצד אחד זה יכול להקל על מפיקי האירוע, כי הם באים עם תבנית מוכנה מראש, ואז כל הרעיונות והתכנון נעשים בהתאם לקונספט שנבחר. מצד שני זה גם יכול להיות קצת יותר מורכב להביא רעיונות אחרים שלא יושבים בול עם הקונספט שבחרתם. לכן רצוי לבחור בקונספט רחב ככל הניתן וגם להיות גמישים עם הרעיונות ולעשות מקום גם לדברים שלא יושבים בול על הקונספט.

  כמו כן, כאשר עושים אירוע חברה רצוי לעשות פעילויות מגניבות שגם יחברו בין האנשים. כלומר ייצרו אינטראקציה ושיתופי פעולה, כי חברה שהעובדים בה חברים אחד של השני, נהנים, מקיימים מערכות יחסיות חיוביות היא חברה שבסופו של דבר תחשב לחברה מוצלחת. פעילויות שכאלה יכולות להיות חידון על החברה, לבחור כל מיני שאלות על האנשים שבחברה, או על החברה עצמה – ולראות כמה אנשים מכירים אחד את השני. רעיון נוסף הינו המרוץ למיליון, אפשר לייצר תחנות מסוימות ובכל תחנה לבנות משימה מסוימת ורק מי שפותר אותה יכול להתקדם הלאה. כך שבסופו של דבר יש זוכים שמקבלים פרס.

   

  הפקת אירוע חברה איכותי יתרום לעובדים שלכם

  רבים מן העובדים יעדיפו לעשות אירוע כיפי, מגבש, מאחד בטבע. בהתאם, ניתן לחשוב מגוון רעיונות שמשלבים את הטבע. כמו למשל טיול ג'יפים מרהיב בנופי הארץ, שגם מוסיף אקשן וכיף לטיול וגם ניתן לחוות את נפלאות הטבע. פעילויות אלו, שנעשות בחוץ, יוצרות גיבוש, חיבור, חשיבה, תכנון ושיתוף פעולה. לפרטים נוספים, פנו אלינו לתאום.

   

  אירועים לחברות

  אירועים לחברות הפכו בשנים האחרונות לאבן דרך עבור כל חברה גדולה המכבדת עצמה. דרך האירועים הללו החברה יכולה להראות לעובדים שלה שהם חשובים להם, לתת להם קצת רווחה והערכה ובנוסף גם ללמד אותם דבר חדש או שניים. כמו כל אירוע, גם אירוע שכזה מצריך הרבה ימים של חשיבה, תכנון, המון משימות ועשייה בשביל שזה ייצא בצורה הטובה ביותר. לכן הרבה חברות בוחרות לקחת חברות להפקת אירועים לחברות, המחזיקות במומחיות בהפקה כזו ויודעות לעשות את העבודה מההתחלה ועד הסוף. דבר זה יכול לחסוך המון זמן, גם כסף ואנרגיה וכך להגיע ליום האירוע בראש שקט, פנוי ובכיף.

   

  אירועים לחברות: דגשים שונים

  ·         הקונספט לאירוע – על מנת לא לחזור על עצמכם כל שנה, לחדש ולא להיות מקובעים על אותו דבר, רצוי לחשוב כל פעם על קונספט שונה לאירוע. הקונספט יכול להיות מגוון, כאשר בין היתר ניתן לעשות אירוע בקונספט ספורטיבי. ואז כל התוכן, המוזיקה, האוכל מותאם לקונספט הספורטיבי. כמובן שכדאי להודיע מראש לעובדים שיבואו בתלבושת מתאימה. כמו כן, אפשר לעשות אירוע יוקרתי, להגיד לאורחים להתלבש יפה, להביא שטיח אדום, צלמים, שף ברמה הגבוהה ביותר, לעשות נשף מסכות, וכך גם המוזיקה והעיצוב יהיו יוקרתיים, נוצצים ומרשימים ביותר.

  • מה צריך לסגור בוודאות בכל אירוע – כל אירוע דורש תכנון מקדים, ארגון מקצועי, כמו גם לראות אילו ספקים הכי טובים עבורכם. בנוסף, יש לדאוג למוזיקה טובה, הגברה איכותית, עיצוב ברמה גבוהה, קייטרינג טעים ובעל ניסיון באירועים. כמו כן, צריך להתאים את המיקום ובחירת הלוקיישן של האירוע לפי הקונספט שאתם בוחרים. אם למשל החלטתם לעשות משהו אוורירי, באווירה פתוחה, אולי אפשר לחשוב על אירוע בטבע, אם אתם בוחרים בקונספט יותר יוקרתי כדאי למצוא מקום סגור, נעים ועם כל הפסילטיס שצריך.
  • תקציב לאירוע – על מנת להבין איזה אירוע אתם מעוניינים לעשות, דבר ראשון יש להבין גם איזה תקציב אתם יכולים להשקיע. קחו בחשבון כאשר אתם עושים תקציב לאירוע שתמיד יש יותר הוצאות ממה שאנחנו רואים בהתחלה, פתאום הוספה של אוכל, הוספה של תכנים, הוספת פרחים ועוד. לכן כאשר אתם יושבים לראשונה על התקציב, תראו שאתם מכילים את הכול ולאחר מכן גם מוסיפים תקציב נוסף של בלת"מים. כך תוכלו להיות בטוחים שתעמדו בתקציב ותקימו אירוע ברמה הגבוהה ביותר מבלי לחשוש לצאת בהפסד.

  מפיקי אירועים לחברות ברמה הכי גבוהה

  כדי לקבל מידע נוסף על אירועי חברה, פנו אל אפריקיה – מתופפים ואטרקציות.

   

  הפקת אירועי חברה

  אירועי החברה השנתיים, במיוחד בחברות הגדולות והעשירות ביותר בישראל, הופכים בשנים האחרונות להפקות מושקעות במיוחד. כל צוות משאבי אנוש, מנסה להעניק לעובדים שלו את המסיבה הכי שווה בעיר, תחת הכותרת של מסיבת חברה. ולכן, אין זה מפתיע לגלות כי קיים שיתוף פעולה הדוק בין מנהלי החברות השונים, או צוותי משאבי האנוש, לחברות הפקת אירועי חברה. שיתוף הפעולה הזה, מוביל ליצירתם של אירועים יצירתיים במיוחד, בהתאם ליכולת הכלכלית של החברה ולרווחת כל עובדי החברה. ואולם, הצלחת האירוע כולו, תלויה במידה רבה במידת המיומנות של מפיק האירועים בו בחרתם לאירוע שלכם, ולכן חשוב להשקיע מחשבה דווקא במשימה זו. לפרטים נוספים, מוזמנים לפנות אל אפריקיה – הפקות ואטרקציות.

   

  הפקת אירועי חברה – שלושה טיפים להפקה מושלמת

  כל חברת הפקת אירועי חברה ממוצעת בישראל, תוכל לעזור לכם ליצור אירוע חברה לצוות שלכם. אבל, אם אתם רוצים ליצור את האירוע המושלם, חשוב לבחור בחברה שעובדת על פי קריטריונים מקצועיים. לאורך תהליך ההפקה של האירוע, מומלץ לתת את הדעת על שלושה אלמנטים חשובים שיסייעו לכם בעבודה:

  1. תקציב – ככל ותצליחו להוציא לפועל אירוע חברה מושקע, בתקציב שמתאים לחברה שלכם, תגלו שזהו הוא מצב בו כולם מרוויחים. העובדים שלכם ייהנו ממסיבה מיוחדת במינה, ואתם תצליחו לצבור אהדה בחברה. כל זאת, תוך שמירה על ניהול מאזן תקציבי נכון לטובת הרווחים הכלליים של החברה.
  2. מיקום – כדי לאפשר לכל עובדי החברה לקחת חלק באירוע שלכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר על מסיבה ובה אלכוהול, מומלץ לחשוב על מיקום אופטימלי שמתאים לכולם. אם החברה עובדת ברמה הארצית, ניתן להוציא הסעות ייעודיות לעובדים כדי לסייע לכולם להגיע בבטחה אל המסיבה וממנה. לחילופין, ניתן לבחור אולם אירועים בקרבת מקום העבודה, ולאפשר לאורחים להגיע ללא סיבוכים מיותרים.
  3. ייחודיות – בכל שנה מחדש, מומלץ לאפשר לעובדים שלכם ליהנות מאירועי חברה יוצאי דופן ושונים בתכלית מכל אירוע קודם. ולכן, חשוב למצוא חברת הפקת אירועי חברה בעלת צוות יצירתי ומקצועי שיכול ללוות אתכם לאורך השנים ולאפשר לצוות שלכם לקבל את האירועים המיוחדים ביותר.

   

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   הפקות אירועים
   חברתנו מתמחה בהפקת אירועי חברה, הפנינג, אירועי קונספט וימי כיף .

   שילוב שלל רעיונות יצירתיים, פעילויות מגוונות ואתגריות, אטרקציות ייחודיות, עמידה בלוח זמנים ובמסגרת התקציב

   .

   צרו איתנו קשר ונבנה את הקונספט שלכם.

   אירועי קונספט, הם הדרך הייחודית שלכם ליצר חיבור עמוק בין הערכים והמטרות שלכם כארגון, לבין עובדיכם וקהל לקוחותיכם. אירועי קונספט הם אירועים חוויתיים המעבירים מסרים בדרך חוויתית ומפעילה ומיועדים לארגונים גדולים המבקשים לייצר
   חיבור והלימה בין מטרות לאנשים.

   מנהלים רבים מתכננים ימי כיף לעובדים שלהם; ימים גדושים בסדנאות ופינוק לעובדים. מבקשים גם אתם ליצור יום כיף לעובדי החברה? מוזמנים לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות. אנחנו נבנה עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים, המלווים במוזיקת עולם איכותית שתעשה לכם חשק לרקוד!

   יום כיף לעובדים כשמו כן הוא, יום שבו כלל העובדים מתגבשים ליום מלא של חוויה הרפתקה והנאה. אצל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, תמצאו שלל פעילויות מובנות המתאימות לצוות גדול של עובדים. אך גם אם אתם צוות קטן, יש לנו פתרון עבורכם. אתנו, תוכלו להרכיב יום חוויתי – עם כל אחת מהאטרקציות המצוינות שלנו, הכוללות סדנאות גיבוש לעובדים. הכול, על מנת ליצור את האירוע המושלם!

   הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

   מופע אש

   אין דבר מרתק ומהפנט יותר מצפייה באש. באש מרהיבה ויש בה אלמנט של סכנה. המשיכה שלנו לאש הובילה להולדתם של מופעי להטוטי האש שמככבים בקרקסים, מופעי רחוב והופעות של ממש המשלהבים והמכשפים ביופיים את הקהל. לעתים...

   המשיכו לקרוא >
   כניסה לחופה

   כניסה לחופה היא אחד החלקים החשובים ביותר בכל טקס החתונה. זוגות רבים נכנסים אל החופה כשהם מלווים בשיר רומנטי ומרגש במיוחד. אך ישנם גם זוגות לא מעטים אשר אינם מתחברים לשירה העצובה - ולרגשנות העמוקה,...

   המשיכו לקרוא >
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה