השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

הפקת אירועי חברה

בתקופה האחרונה אנו רואים עלייה גדולה של בעלי החברות והארגונים ברצון להפיק אירוע חברה לעובדים שלהם, אחד כזה שהעובדים לא יישכחו. כך המנכלים יעניקו לעובדים את ההרגשה שהם עובדים במקום עבודה שמעריך אותם, שרואה אותם וכך הם גם יעבדו טוב יותר עבור החברה. הכי חשוב שעושים אירוע חברה זה לחדש, להביא רעיונות חדשים, מגוונים ומוצלחים, כאלה שבאמת יחברו את העובדים, יעבדו על שיתוף פעולה. במאמר הקרוב ניתן לכם כמה מן הרעיונות הטובים ביותר שאנחנו מכירים.

אירוע חברה – הרעיון הכי מוצלח

בשנים האחרונות, חברות רבות בוחרות לעשות אירוע לפי רעיון מסוים, כמו אירוע בסגנון דיסני. בהתאם, הן מבקשות מכל העובדים להגיע מחופשים לדמויות שהם הכי אהבו מעולם הילדים. במקרים אחרים, הן יערכו אירוע בסגנון המערב הפרוע ואז כולם מתחפשים לקאובויים, אינדיאנים ועוד כל מיני סגנונות שכאלה. כמובן שאת כל הערב בונים לפי הקונספט שבוחרים. כלומר את העיצוב, את הפעילויות, את האוכל וכן הלאה מבצעים לפי הרעיון. מצד אחד זה יכול להקל על מפיקי האירוע, כי הם באים עם תבנית מוכנה מראש, ואז כל הרעיונות והתכנון נעשים בהתאם לקונספט שנבחר. מצד שני זה גם יכול להיות קצת יותר מורכב להביא רעיונות אחרים שלא יושבים בול עם הקונספט שבחרתם. לכן רצוי לבחור בקונספט רחב ככל הניתן וגם להיות גמישים עם הרעיונות ולעשות מקום גם לדברים שלא יושבים בול על הקונספט.

כמו כן, כאשר עושים אירוע חברה רצוי לעשות פעילויות מגניבות שגם יחברו בין האנשים. כלומר ייצרו אינטראקציה ושיתופי פעולה, כי חברה שהעובדים בה חברים אחד של השני, נהנים, מקיימים מערכות יחסיות חיוביות היא חברה שבסופו של דבר תחשב לחברה מוצלחת. פעילויות שכאלה יכולות להיות חידון על החברה, לבחור כל מיני שאלות על האנשים שבחברה, או על החברה עצמה – ולראות כמה אנשים מכירים אחד את השני. רעיון נוסף הינו המרוץ למיליון, אפשר לייצר תחנות מסוימות ובכל תחנה לבנות משימה מסוימת ורק מי שפותר אותה יכול להתקדם הלאה. כך שבסופו של דבר יש זוכים שמקבלים פרס.

הפקת אירוע חברה איכותי יתרום לעובדים שלכם

רבים מן העובדים יעדיפו לעשות אירוע כיפי, מגבש, מאחד בטבע. בהתאם, ניתן לחשוב מגוון רעיונות שמשלבים את הטבע. כמו למשל טיול ג'יפים מרהיב בנופי הארץ, שגם מוסיף אקשן וכיף לטיול וגם ניתן לחוות את נפלאות הטבע. פעילויות אלו, שנעשות בחוץ, יוצרות גיבוש, חיבור, חשיבה, תכנון ושיתוף פעולה. לפרטים נוספים, פנו אלינו לתאום.

PHOTO-2023-03-20-08-29-56
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
הפקת אירועים לחברות

חברתנו מתמחה בהפקת אירועי חברה, הפנינג, אירועי קונספט וימי כיף.

שילוב שלל רעיונות יצירתיים, פעילויות מגוונות ואתגריות, אטרקציות ייחודיות, עמידה בלוח זמנים ובמסגרת התקציב

.צרו איתנו קשר ונבנה את הקונספט שלכם.
מפיקי אירועים לחברות ברמה הכי גבוהה

אירועי קונספט, הם הדרך הייחודית שלכם ליצר חיבור עמוק בין הערכים והמטרות שלכם כארגון, לבין עובדיכם וקהל לקוחותיכם. אירועי קונספט הם אירועים חוויתיים המעבירים מסרים בדרך חוויתית ומפעילה ומיועדים לארגונים גדולים המבקשים לייצר חיבור והלימה בין מטרות לאנשים.

כדי לקבל מידע נוסף על אירועי חברה, פנו אל אפריקיה – מתופפים ואטרקציות.
ימי כיף לעובדים

מנהלים רבים מתכננים ימי כיף לעובדים שלהם; ימים גדושים בסדנאות ופינוק לעובדים. מבקשים גם אתם ליצור יום כיף לעובדי החברה? מוזמנים לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות. אנחנו נבנה עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים, המלווים במוזיקת עולם איכותית שתעשה לכם חשק לרקוד!

יום כיף לעובדים כשמו כן הוא, יום שבו כלל העובדים מתגבשים ליום מלא של חוויה הרפתקה והנאה. אצל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, תמצאו שלל פעילויות מובנות המתאימות לצוות גדול של עובדים. אך גם אם אתם צוות קטן, יש לנו פתרון עבורכם. אתנו, תוכלו להרכיב יום חוויתי – עם כל אחת מהאטרקציות המצוינות שלנו, הכוללות סדנאות גיבוש לעובדים. הכול, על מנת ליצור את האירוע המושלם!
הפקת אירועי חברות
אירועי החברה השנתיים, במיוחד בחברות הגדולות והעשירות ביותר בישראל, הופכים בשנים האחרונות להפקות מושקעות במיוחד. כל צוות משאבי אנוש, מנסה להעניק לעובדים שלו את המסיבה הכי שווה בעיר, תחת הכותרת של מסיבת חברה. ולכן, אין זה מפתיע לגלות כי קיים שיתוף פעולה הדוק בין מנהלי החברות השונים, או צוותי משאבי האנוש, לחברות הפקת אירועי חברה. שיתוף הפעולה הזה, מוביל ליצירתם של אירועים יצירתיים במיוחד, בהתאם ליכולת הכלכלית של החברה ולרווחת כל עובדי החברה. ואולם, הצלחת האירוע כולו, תלויה במידה רבה במידת המיומנות של מפיק האירועים בו בחרתם לאירוע שלכם, ולכן חשוב להשקיע מחשבה דווקא במשימה זו. לפרטים נוספים, מוזמנים לפנות אל אפריקיה – הפקות ואטרקציות.
הפקת אירועי חברה – שלושה טיפים להפקה מושלמת

כל חברת הפקת אירועי חברה ממוצעת בישראל, תוכל לעזור לכם ליצור אירוע חברה לצוות שלכם. אבל, אם אתם רוצים ליצור את האירוע המושלם, חשוב לבחור בחברה שעובדת על פי קריטריונים מקצועיים. לאורך תהליך ההפקה של האירוע, מומלץ לתת את הדעת על שלושה אלמנטים חשובים שיסייעו לכם בעבודה:

  1. תקציב – ככל ותצליחו להוציא לפועל אירוע חברה מושקע, בתקציב שמתאים לחברה שלכם, תגלו שזהו הוא מצב בו כולם מרוויחים. העובדים שלכם ייהנו ממסיבה מיוחדת במינה, ואתם תצליחו לצבור אהדה בחברה. כל זאת, תוך שמירה על ניהול מאזן תקציבי נכון לטובת הרווחים הכלליים של החברה.
  2. מיקום – כדי לאפשר לכל עובדי החברה לקחת חלק באירוע שלכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר על מסיבה ובה אלכוהול, מומלץ לחשוב על מיקום אופטימלי שמתאים לכולם. אם החברה עובדת ברמה הארצית, ניתן להוציא הסעות ייעודיות לעובדים כדי לסייע לכולם להגיע בבטחה אל המסיבה וממנה. לחילופין, ניתן לבחור אולם אירועים בקרבת מקום העבודה, ולאפשר לאורחים להגיע ללא סיבוכים מיותרים.
  3. ייחודיות – בכל שנה מחדש, מומלץ לאפשר לעובדים שלכם ליהנות מאירועי חברה יוצאי דופן ושונים בתכלית מכל אירוע קודם. ולכן, חשוב למצוא חברת הפקת אירועי חברה בעלת צוות יצירתי ומקצועי שיכול ללוות אתכם לאורך השנים ולאפשר לצוות שלכם לקבל את האירועים המיוחדים ביותר.
אירועים לחברות: דגשים שונים
  • הקונספט לאירוע - על מנת לא לחזור על עצמכם כל שנה, לחדש ולא להיות מקובעים על אותו דבר, רצוי לחשוב כל פעם על קונספט שונה לאירוע. הקונספט יכול להיות מגוון, כאשר בין היתר ניתן לעשות אירוע בקונספט ספורטיבי. ואז כל התוכן, המוזיקה, האוכל מותאם לקונספט הספורטיבי. כמובן שכדאי להודיע מראש לעובדים שיבואו בתלבושת מתאימה. כמו כן, אפשר לעשות אירוע יוקרתי, להגיד לאורחים להתלבש יפה, להביא שטיח אדום, צלמים, שף ברמה הגבוהה ביותר, לעשות נשף מסכות, וכך גם המוזיקה והעיצוב יהיו יוקרתיים, נוצצים ומרשימים ביותר.
  • מה צריך לסגור בוודאות בכל אירוע – כל אירוע דורש תכנון מקדים, ארגון מקצועי, כמו גם לראות אילו ספקים הכי טובים עבורכם. בנוסף, יש לדאוג למוזיקה טובה, הגברה איכותית, עיצוב ברמה גבוהה, קייטרינג טעים ובעל ניסיון באירועים. כמו כן, צריך להתאים את המיקום ובחירת הלוקיישן של האירוע לפי הקונספט שאתם בוחרים. אם למשל החלטתם לעשות משהו אוורירי, באווירה פתוחה, אולי אפשר לחשוב על אירוע בטבע, אם אתם בוחרים בקונספט יותר יוקרתי כדאי למצוא מקום סגור, נעים ועם כל הפסילטיס שצריך.
  • תקציב לאירוע - על מנת להבין איזה אירוע אתם מעוניינים לעשות, דבר ראשון יש להבין גם איזה תקציב אתם יכולים להשקיע. קחו בחשבון כאשר אתם עושים תקציב לאירוע שתמיד יש יותר הוצאות ממה שאנחנו רואים בהתחלה, פתאום הוספה של אוכל, הוספה של תכנים, הוספת פרחים ועוד. לכן כאשר אתם יושבים לראשונה על התקציב, תראו שאתם מכילים את הכול ולאחר מכן גם מוסיפים תקציב נוסף של בלת"מים. כך תוכלו להיות בטוחים שתעמדו בתקציב ותקימו אירוע ברמה הגבוהה ביותר מבלי לחשוש לצאת בהפסד.
אירועים לחברות
אירועים לחברות הפכו בשנים האחרונות לאבן דרך עבור כל חברה גדולה המכבדת עצמה. דרך האירועים הללו החברה יכולה להראות לעובדים שלה שהם חשובים להם, לתת להם קצת רווחה והערכה ובנוסף גם ללמד אותם דבר חדש או שניים. כמו כל אירוע, גם אירוע שכזה מצריך הרבה ימים של חשיבה, תכנון, המון משימות ועשייה בשביל שזה ייצא בצורה הטובה ביותר. לכן הרבה חברות בוחרות לקחת חברות להפקת אירועים לחברות, המחזיקות במומחיות בהפקה כזו ויודעות לעשות את העבודה מההתחלה ועד הסוף. דבר זה יכול לחסוך המון זמן, גם כסף ואנרגיה וכך להגיע ליום האירוע בראש שקט, פנוי ובכיף.
הפקת אירועי חברה לעובדים
הפקות אירועי חברה, זה התחום האהוב ביותר על מפיקי אירועים. לכל אירוע המפיקים יוצרים קונספט ותכנים משלו, בין אם מדובר באירוע גיבוש קטן ועד אירוע חברה גדול. הפקות אירועי חברה אינן דבר של מה בכך, מדובר על תחום נרחב הדורש מאנשי הביצוע  קריאטיביות, מקצועיות, יצירתיות ולעיתים אף תעוזה. מפיקי האירועים מטפלים בכל נושאי ההפקה מתחילתה ועד לסיום האירוע, החל מהרעיון הראשוני הפרטים האחרונים.  בין המשימות של חברת הפקות אירועי חברה, בניית תכנית כוללת ולוח זמנים עם דד ליין לכל תחום. לכל חברה דרישות משלה, הדברים תלויים בכמות המשתתפים, אפיון החברה והדגשים, גילאי קהל היעד, המגזר ועוד. חברת הפקת אירועים מקצועיים היא חברה אשר תחת ידיה עברו מספר גדול של הפקות אירועים בקונספטים שונים והיא קשורה לספקי השירות הטובים בתחום. מעוניינים באירוע חברה?  אפריקיה הפקות ואטרקציות, היא המקום עבורכם, ותדאג לכם לאירוע בלתי נשכח.
הפקת אירועי חברה – טרנד מתמשך
הפקת אירועי חברה היא לא דבר קל ופשוט כפי שזה נשמע, אם תכנון וביצוע של אירוע חברה היה פעם באחריות מנהל כוח אדם או מנהל מחלקת רווחה בארגון, היום החברות והארגונים מעדיפים לפנות אל חברות הפקה מקצועיות, זאת על מנת להקל עליהם את התהליכים ולמנוע התרוצצויות ובזבוז זמן מיותר. חברות הפקה מקבלות או קובעות ביחד עם הארגון את התקציב של האירוע, ומשם ממשיכים לקדם מול כל הספקים, את הקונספט הנבחר. אחד מסגנונות האירועים הנפוצים בשנים האחרונות השובים את ליבם של עובדי חברה שונים, הוא אירוע תוכן. המטרה העיקרית היא לתת ערך נוסף לפעילות המתבצעת בנוסף להנאה והכיף של העובדים.
הפקת אירועים לחברות הייטק
על מנת להפיק אירוע לחברה ברמה גבוהה עם מחשבה על העובדים, יש לבחור חברת הפקות אירועים עם ניסיון בתחום. אפריקיה הפקות ואטרקציות יעשו לכם את הפקת השנה שאף אחד לא ישכח.
אירועי קונספט לחברות
אחד הדברים שהעובדים בארגון או בעסק מסוים מחכים לו כל השנה, הוא אירוע חברה. ישנם ארגונים וחברות הידועים בארגון אירועי החברה שלהם, כך שעל האירוע שלהם מדברים גם בחברות ובארגונים אחרים. חברה העורכת בכל שנה אירוע חברה לעובדיה, חייבת להמציא את עצמה כל פעם מחדש, ולגוון את האירוע השנתי. בחשיבה על אירוע חברה צריך להיות יצירתיים, לחשוב בגדול ולצאת מהקופסא על מנת להעניק לעובדים את הטוב ביותר. הפקת אירוע חברה ברמה דורשת מאתנו להמציא את עצמנו כל פעם מחדש. מסיבות אלה, עדיף ומומלץ להשאיר את ארגון אירוע החברה למומחים בתחום ולשכור את שירותיה של חברת הפרות שתעשה זאת עבורנו. אפריקיה הפקות ואטרקציות, היא המקום עבורכם, ותדאג לכם לאירוע בלתי נשכח.
אירוע חברה – הערכה לעובדים
אירוע חברה איכותי מותאם לחלוטין לאופי המוזמנים במקרה זה העובדים. בשנים האחרונות אירועי חברה מגובשים סביב קונספט מסוים הנקבע על ידי הארגון ועל ידי חברת הפקות נבחרת. הקונספט הנבחר משפיע על העיצוב, התפריט, האטרקציות, שי לעובד, מוסיקה ועוד. מטרת אירוע החברה, הוא בראש ובראשונה הנאה, כיף ושחרור לעובדים וכמובן, כל נושא הגיבוש החברתי בארגון. כל אירוע חברה שונה מחברה לחברה, וכול לכלול אירוע באולם, יום אתגרי בשטח, הדרכה על ידי מדריך מוסמך ועוד. הכול נבחר יחד עם נציגי החברה או הארגון לו מותאם האירוע. הרעיונות, והאפשרויות לנהל אירוע חברה מצוין, תלוי בחברת הפקת האירועים שתשכרו את שירותיה, חפשו חברה עם ניסיון רב בהפקת אירועים בכלל ואירועי חברה בפרט.
אירוע חברה – אושר לעובד
על מנת להפיק אירוע לחברה ברמה גבוהה עם מחשבה על העובדים, יש לבחור חברת הפקות אירועים עם ניסיון בתחום. אפריקיה הפקות ואטרקציות יעשו לכם את הפקת השנה שאף אחד לא ישכח.
אירועים לחברות וארגונים
מנהלים חברה או עסק? אתם בוודאי יודעים כי העובדים הם המנוע המשומן המניע כל חברה או ארגון, ורווחת העובד היא אחד הדברים החשובים בתוך כל ארגון המכבד את עצמו. לא פעם חשבתם בוודאי, כיצד תוכלו לצ'פר את העובדים שעושים עבודה כל כך טובה, ולומר להם שהם מוערכים וחשובים. התשובה נמצאת אצל מארגני אירועים לחברות. אירוע חברה איכותי ומוצלח הוא כזה שיגרום לעובדים שלך להרגיש שהם במרכז וכי הם מוערכים וחשוב לך להודות להם על פועלם היומיומי. אירוע חברה איכותי ומוצלח, זה אירוע שהעובדים שלך ידברו עליו זמן רב אחרי שהוא מסתיים, יעלו צילומי סלפי, יתייגו את עצמם ויהיו גאים להיות שייכים לארגון משקיען. במידה ואתם מעוניינים באירוע שידברו עליו, אפריקיה הפקות ואטרקציות, היא המקום עבורכם, ותדאג לכם לאירוע בלתי נשכח.
כיצד מארגנים אירועים לחברות?
קיים מגוון רחב של אירועים לחברות. אירוע מצטיינים, אירוע קונספט, הרמת כוסית, או יום גיבוש, כל אחד מהם הוא בעל משמעות לעובדים ויכול להפוך בין רגע לאירוע השנה. על מנת שהאירוע יצליח, יש להיפגש עם החברה המארגנת, שתגיע ותבצע תחקיר על המקום, תאזין לדרישות הארגון ותבין מי קהל היעד שלה. ישנה חשיבות רבה לקבל היעד המורכב מכלל העובדים, על מנת לקלוע למטרה ושכולם יצאו מרוצים וידברו על האירוע. מפיקי אירועים מקצועיים יוכלו לדעת מה העובד ירגיש כשהוא יכנס לאירוע, וכך בעצם לרגש אותו. הפקת אירוע כוללת את כל הפרטים מקטן ועד גדול, כולל שי לעובד והצד הקולינרי.
ארגון אירועים לחברות
על מנת להפיק אירוע לחברה ברמה גבוהה עם מחשבה על העובדים, יש לבחור חברת הפקות אירועים עם ניסיון בתחום. אפריקיה הפקות ואטרקציות יעשו לכם את הפקת השנה שאף אחד לא ישכח.
Previous slide
Next slide

הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

הפקת חתונה בטבע – אם אתם צריכים עזרה מקצועית?

החלום שלכם היה לעשות חתונה בטבע? מאז שאתם זוכרים את עצמכם דמיינתם את הים והשקיעה הם חלק בלתי נפרד מהחופה שלכם? אם כך, ברור מדוע עכשיו, כשאתם עומדים להתחתן, תרצו להגשים את החלום הזה. מה…

אירוע חברה בתל אביב

כניסה לבר מצווה

המתופפים לאירועים של אפריקיה מציעים לכם כניסה לבר מצווה בלתי נשכחת של אלו שהגיעו למצוות לרחבת האירוע, בליווי מוזיקלי מקצועי וקצבי. המתופפים האנרגטים ומלאי השמחה ידאגו שכולם ישמחו וירימו. המתופפים שלנו בעלי ניסיון רב ויתאימו…

מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן