השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   ערב גיבוש לעובדים

   בא לכם לשבור שיגרה ולהעניק לצוות העובדים שלכם חוויה ייחודית? אל תשברו את הראש! תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. ערבי גיבוש לצוות העובדים שלכם זוהי חוויה משמעותית. מי לא רוצה לראות את הצוות שלו מאוחד ומלא מוטיבציה? אם כך, הגעתם למקום הנכון!

   אפריקיה עוזרת לכם להפיק אירועים לחברות שיאפשרו לכם ולעובדים שלכם לצאת משגרת העבודה השוחקת ולמלא "מצברים" לקראת ההמשך.

   ערב גיבוש עובדים חשוב בכדי לאחד את הצוות שלכם, לגרום להם להיפתח, להשתחרר ולגבש אותם לכדי יצירה משותפת. פעילות כמו יום כיף לעובדים זו מכניסה אנרגיה חדשה ונותנת כוח להמשיך בשגרת העבודה. הפעילות גיבוש תורמת לקשר הבין אישי בין העובדים בחברה, מרימה את המורל, משחררת ומאתגרת את הצוות. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אפריקאי בשיתופכם!

   תוכן הפעילות בערבי הגיבוש שלנו

   במהלך המופע נציג לכם את הכלים הייחודים מאפריקה, נלמד מקצבים שונים, נתגבש לכדי ניגון משותף וניקח חלק ממשחקי קצב מעולים מלאי צחוק וכיף!

   לערב גיבוש יש יכולת מדהימה לחדש את מאגרי האנרגיה ולהעניק לעובדים אתנחתא
   וחידוש אנרגיה מכל מה שקשור לעבודה, לבית ולחוויות שמלוות אותנו ביום יום. ערב גיבוש לעובדים הוא הזמן שלכם להתאחד ולהתגבש אחד עם השני, זהו זמן בו נכנס כולנו לאווירה של קצב ונלמד להוציא את הניגון שנמצא בכולנו בהנאה ובכיף.

   אצלנו באפריקיה תוכלו למצוא עוד מגוון סדנאות גיבוש לעובדים, אשר מקנה לכם את היכולת להרכיב לעצמכם את האירוע המושלם! בין האטרקציות השונות תוכלו למצוא:

   • סדנת ריקודי.
   • סדנת יוגה.
   • סדנאות יצירה.
   • מתחם טיפולים אלטרנטיביים לפינוק העובדים.
   • הרצאות ומופעים מעניינים.

   ועוד מגוון אטרקציות.
   אנחנו כל הזמן רוצים להיות ייחודים ולהשתתף בפעילות שלא הייתה כמוה, עם אפריקיה אתם יכולים לעשות זאת!

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    מנהלים רבים מתכננים ימי כיף לעובדים שלהם; ימים גדושים בסדנאות ופינוק לעובדים. מבקשים גם אתם ליצור יום כיף לעובדי החברה? מוזמנים לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות. אנחנו נבנה עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים, המלווים במוזיקת עולם איכותית שתעשה לכם חשק לרקוד!

    יום כיף לעובדים כשמו כן הוא, יום שבו כלל העובדים מתגבשים ליום מלא של חוויה הרפתקה והנאה. אצל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, תמצאו שלל פעילויות מובנות המתאימות לצוות גדול של עובדים. אך גם אם אתם צוות קטן, יש לנו פתרון עבורכם. אתנו, תוכלו להרכיב יום חוויתי – עם כל אחת מהאטרקציות המצוינות שלנו, הכוללות סדנאות גיבוש לעובדים. הכול, על מנת ליצור את האירוע המושלם!

    אירועי קונספט, הם הדרך הייחודית שלכם ליצר חיבור עמוק בין הערכים והמטרות שלכם כארגון, לבין עובדיכם וקהל לקוחותיכם. אירועי קונספט הם אירועים חוויתיים המעבירים מסרים בדרך חוויתית ומפעילה ומיועדים לארגונים גדולים המבקשים לייצר
    חיבור והלימה בין מטרות לאנשים.

    ערב גיבוש לעובדים

    בא לכם לשבור שיגרה ולהעניק לצוות העובדים שלכם חוויה ייחודית? אל תשברו את הראש! תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. ערבי גיבוש לצוות העובדים שלכם זוהי חוויה משמעותית. מי לא רוצה לראות את הצוות שלו מאוחד ומלא מוטיבציה? אם כך, הגעתם למקום הנכון! עם אפריקיה זהו זמן טוב לצאת משגרת העבודה השוחקת ולמלא "מצברים" לקראת ההמשך. פעילות הגיבוש תורמת לקשר הבין אישי בין העובדים בחברה, מרימה את המורל, משחררת ומאתגרת את הצוות. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אפריקאי בשיתופכם!

    הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

    יום כיף לעובדים

    אם חיפשתם יום כיף לעובדים שהוא יום שכולו גדוש בסדנאות ופינוק לעובדים, הגעתם למקום הנכון. בנינו עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים המלווים במוזיקת עולם איכותית שתעשה לכם חשק לרקוד! יום כיף לעובדים כשמו כן הוא, יום...

    המשיכו לקרוא >
    הפעלות לפורים לילדים

    חג הפורים מאופיין בחגיגות רבות, מסיבות ואירועים, החג הכי שמח שחובה לחגוג בו “עד לא ידע”. כדי לייצר אוירה פורימית במיוחד לחברת אפריקיה עושה הפקות עם מגוון רחב של הפעלות לפורים שנועדו במיוחד לחג הפורים,...

    המשיכו לקרוא >
    אירוע חברה בים

    צוות העובדים בחברה שלכם, עושה לאורך השנה מאמצים יום יומיים כדי להביא את התוצאות הכי טובות לעסק. בדיוק מהסיבה הזו, לפחות אחת לשנה, כמעט כל חברה ישראלית ממוצעת רוצה להודות לצוותים ולהביע הוקרת תודה עמוקה...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה