השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

ערב גיבוש לעובדים

בא לכם לשבור שיגרה ולהעניק לצוות העובדים שלכם חוויה ייחודית? אל תשברו את הראש! תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. ערבי גיבוש לצוות העובדים שלכם זוהי חוויה משמעותית. מי לא רוצה לראות את הצוות שלו מאוחד ומלא מוטיבציה? אם כך, הגעתם למקום הנכון!

אפריקיה עוזרת לכם להפיק אירועים לחברות שיאפשרו לכם ולעובדים שלכם לצאת משגרת העבודה השוחקת ולמלא "מצברים" לקראת ההמשך.

ערב גיבוש עובדים חשוב בכדי לאחד את הצוות שלכם, לגרום להם להיפתח, להשתחרר ולגבש אותם לכדי יצירה משותפת. פעילות כמו יום כיף לעובדים זו מכניסה אנרגיה חדשה ונותנת כוח להמשיך בשגרת העבודה. הפעילות גיבוש תורמת לקשר הבין אישי בין העובדים בחברה, מרימה את המורל, משחררת ומאתגרת את הצוות. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אפריקאי בשיתופכם!

תוכן הפעילות בערבי הגיבוש שלנו

במהלך המופע נציג לכם את הכלים הייחודים מאפריקה, נלמד מקצבים שונים, נתגבש לכדי ניגון משותף וניקח חלק ממשחקי קצב מעולים מלאי צחוק וכיף!

לערב גיבוש יש יכולת מדהימה לחדש את מאגרי האנרגיה ולהעניק לעובדים אתנחתא וחידוש אנרגיה מכל מה שקשור לעבודה, לבית ולחוויות שמלוות אותנו ביום יום. ערב גיבוש לעובדים הוא הזמן שלכם להתאחד ולהתגבש אחד עם השני, זהו זמן בו נכנס כולנו לאווירה של קצב ונלמד להוציא את הניגון שנמצא בכולנו בהנאה ובכיף.

אצלנו באפריקיה תוכלו למצוא עוד מגוון סדנאות גיבוש לעובדים, אשר מקנה לכם את היכולת להרכיב לעצמכם את האירוע המושלם! בין האטרקציות השונות תוכלו למצוא:

  • סדנת ריקודי.
  • סדנת יוגה.
  • סדנאות יצירה.
  • מתחם טיפולים אלטרנטיביים לפינוק העובדים.
  • הרצאות ומופעים מעניינים.
  • ועוד מגוון אטרקציות.

אם אתם כל הזמן רוצים להיות ייחודים ולהשתתף בפעילות שעדין לא הייתה כמוה, עם אפריקיה אתם יכולים לעשות זאת!

PHOTO-2023-01-02-13-29-58-11
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

חבילת בר מצווה – מתופפים + בובות ענק

אפריקיה הפקות ואטרקציות דואגים לכם לחבילת בר מצווה מיוחדת בין אם אתם מתכננים הפקת בר מצווה בכותל או באולם חבילת בר מצווה – 2500 ₪ כניסת מתופפים ושופרות + חופה מעוצבת. 2 בובות אלכוהול. צלם מגנטים…

הפקות אירועי בר מצווה בירושלים

חבילת זהב לבר מצווה בכותל

חבילת זהב לבר מצווה בכותל הכוללת: אוטובוס vip מפואר צמוד שילווה אתכם לאורך כל הדרך עד לכותל המערבי מדריך/פייטן לעליה לתורה וללווי נער בר המצווה לכל אורך האירוע ולטקס הנחת תפילין בכותל עצירה בלטרון לארוחת בוקר מפנקת- קייטרינג…

סדנאות גיבוש לעובדים

מנהלים רבים מתכננים ימי כיף לעובדים שלהם; ימים גדושים בסדנאות ופינוק לעובדים. מבקשים גם אתם ליצור יום כיף לעובדי החברה? מוזמנים לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות. אנחנו נבנה עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים, המלווים במוזיקת עולם איכותית שתעשה לכם חשק לרקוד!

יום כיף לעובדים כשמו כן הוא, יום שבו כלל העובדים מתגבשים ליום מלא של חוויה הרפתקה והנאה. אצל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, תמצאו שלל פעילויות מובנות המתאימות לצוות גדול של עובדים. אך גם אם אתם צוות קטן, יש לנו פתרון עבורכם. אתנו, תוכלו להרכיב יום חוויתי – עם כל אחת מהאטרקציות המצוינות שלנו, הכוללות סדנאות גיבוש לעובדים. הכול, על מנת ליצור את האירוע המושלם!
גיבוש לעובדים - אירועי קונספט
אירועי קונספט, הם הדרך הייחודית שלכם ליצר חיבור עמוק בין הערכים והמטרות שלכם כארגון, לבין עובדיכם וקהל לקוחותיכם. אירועי קונספט הם אירועים חוויתיים המעבירים מסרים בדרך חוויתית ומפעילה ומיועדים לארגונים גדולים המבקשים לייצר חיבור והלימה בין מטרות לאנשים.
ערב גיבוש לעובדים
בא לכם לשבור שיגרה ולהעניק לצוות העובדים שלכם חוויה ייחודית? אל תשברו את הראש! תנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם. ערבי גיבוש לצוות העובדים שלכם זוהי חוויה משמעותית. מי לא רוצה לראות את הצוות שלו מאוחד ומלא מוטיבציה? אם כך, הגעתם למקום הנכון! עם אפריקיה זהו זמן טוב לצאת משגרת העבודה השוחקת ולמלא "מצברים" לקראת ההמשך. פעילות הגיבוש תורמת לקשר הבין אישי בין העובדים בחברה, מרימה את המורל, משחררת ומאתגרת את הצוות. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אפריקאי בשיתופכם!
Previous slide
Next slide
מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן