השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   סדנת ג'אגלינג

   אפריקיה מביאה את האווירה הייחודית של פעלולני הג’אגלינג לאירועים מכל הסוגים. כמו כן, מופע הג’אגלינג משתלב בהרמוניה עם האטרקציות לאירועים כגון ימי כיף, סדנאות גיבוש לעובדים ועוד פעילויות אחרות של חברת אפריקיה:

   מופעי אש, מופעי דמויות שטח, דמויות על קביים ועוד. האינטראקציה הנוצרת בין פעלולני הג’אגלינג לבין הקהל היא מהנה ומהפנטת, בין תרצו אירוע בו הקהל יצפה בהופעת ג’אגלינג או סדנה ללימודי רזי הלהטוטנות.

   מה מקור הג׳אגלינג?

   ג’אגלינג, או להטוטנות, הנה פעילות אשר עיקרה הוא זריקת חפצים אל האוויר ותפיסתם בזריזות. העקרון העומד בבסיס הג’אגלינג הוא ליהטוט בין אובייקטים באוויר כאשר לפחות אחד מהחפצים נותר באוויר.

   הג’אגלינג הקלאסי והמוכר נעשה עם כדורים. אך, פיתוח סגנונות הג’אגלינג מאפשר ללהטוטן להשתמש בכל אביזר שהוא: מקלות, לפידים, מטבעות, סכינים וכל חפץ אחר העולה על הדעת. הג’אגלינג מזוהה עם מופעי בידור שונים, מופעי רחוב, קרקס, פסטיבלים וכדומה.רוצים לדעת למה שווה לשלב מופע ג’אגלינג ולהטוטנות באירוע? אנו כאן בשביל לענות לכם על כל השאלות.

   סדנאת ג'אגלינג היא סדנא מעולה כתוספת להפקה של אירועים עסקיים, הפעלות ליום הולדת מיוחדת וועוד.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    הפעלות לילדים

    הרבה פעמים אנחנו מחפשים רעיונות מעניינים עבור הפעלות לילדים בבתי הספר או ארגונים מסוימים שאנו עובדים בהם. אטרקציות ליום הולדת מעניינות, רעיונות מקוריים. הפעלות מהנות שיעסיקו את הילדים ויגרמו להם להנאה. עם אפריקיה, אתם יכולים ליהנות מסגנון ייחודי של הפעלות מתאימות לילדים. כל הנושא הזה הוא מאוד מאתגר. ישנם סוגים רבים של הפעלות לילדים ועל כן חשוב לבחור הפעלות שמתאימות הן לתקציב של האירוע, והן לתחומים שהילדים אוהבים. חברת אפריקיה מציעה פעילויות מיוחדות לילדים מסוגים שונים וכן מגוון סוגים נוספים של הפעלות בבתי ספר או גנים מיוחדות. האטרקציות של חברת אפריקיה מתאימות לכל סוג של אירוע לילדים גם למבוגרים, והן מעניקות הנאה ושמחה רבה בכל חלקי האירוע.

    סדנאות לילדים

    ניתן למצוא מגוון סדנאות לילדים איכותיות כגון סדנאות ג'אגלינג/ מעגל תיפוף/ קפוארה/ בועות סבון ועוד. . כאשר מדובר בפעילות לילדים, כל הורה מעוניין בשלל פעילויות ייחודיות , אשר יעניק לילד ולחבריו את החוויה האיכותית והטובה ביותר. סדנאות לילדים מסוג זה הן אטרקציות שגרתיות . . אך אם אתם מחפשים בכל זאת, סדנאות מיוחדות ושונות לילדים אשר יעניקו לילדכם מימד חיובי, חוויתי ואיכותי, הכירו את הסדנאות האיכותיות ביותר עבור ילדכם.
    ר סדנאות מקוריות לילדים.. אצלנו באפריקה – , תוכלו לבחור מגוון סדנאות מעניינות ומיוחדות ..

    אטרקציות לילדים

    הפעלות ומופעים לבתי ספר ומוסדות .אנו מפיקים ממגוון האטרקציות שלנו יום פעילות שלם לכל הילדים עם מבחר הפעלות מאתגרות ומגבשות את כולם ליצירה משותפת.

    ההפעלות מותאמות לפי גילאים ורמות המשתתפים.

    אטרקציות ליום הולדת נוספים

    סדנת קפוארה

    מופע הקפוארה הברזילאי מכיל מגוון נרחב של סוגי הופעות, מראות וצלילים – אקרוביטקה מפעימה, מוזיקה מקפיצה, לחימה מעודנת וריקוד מסוגנן. האוסף האקלקטי יוצר שואו מהפנט ובלתי נשכח, אשר גורם לכל הנוכחים לרצות לקום ממושבם ולהיכנס למעגל...

    המשיכו לקרוא >
    FULL MOON PARTY

    חבילת פון מון פארטי 2500₪ במקום 3000₪ החבילה הזו יכולה לשמש כנושא למסיבת בר או בת מצווה או אטרקציה מקורית לחתונה, מה כוללת החבילה? חבילת FULL MOON PARTY ׁ(עד 300 אורחים) 2 ציירות מקצועיות. 3 תותחי אולטרה...

    המשיכו לקרוא >
    הפעלת בועות סבון

    חברת אפריקיה דאגה להפיק סדנת בועות סבון לילדים שבזכותן כל אחד יכול. הסדנאות מותאמות לכלל הגילאים, מילדים עד מבוגרים, ואינן מצריכות ידע מוקדם בתחום. סדנאות בועות הסבון מתמקדות בלימוד רזי הפרחת הבועות בעזרת אביזרים שונים, יצירת...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה