השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   פעילויות ואירועים בבתי אבות

   אף פעם לא מאוחר לחגוג ולבלות, בכל גיל ובכל מצב. אפריקיה מציעה מעגלי מתופפים ואטרקציות לאירועים מכל הסוגים, גם לבתי אבות שמעוניינים לקיים פעילויות גיבוש. בתי אבות הם מוסדות שבהם שוהים אנשים בגיל הזהב, במקום לגור בבתיהם שלהם, מסיבות שונות. בכך הם זוכים למסגרת תומכת ומחבקת.

   בתי אבות לא מיועדים רק לעצמאים, אלא גם לקשישים אשר סובלים מבעיות בריאותיות או ממגבלות פיזיות שונות. בתי אבות סיעודיים מיועדים לקשישים שכבר אינם מסוגלים לטפל בעצמם באופן עצמאי, וזקוקים לסיוע באופן קבוע. בכל בתי האבות לסוגיהם, מתקיימים אירועים שונים וגם פעילויות שונות, אשר נועדו לספק לדיירי המקום שגרה מסוימת, או דווקא יציאה מהשגרה, התרעננות, הנאה ושמחה.

   פעילויות ואירועים בבתי אבות

   במרבית בתי האבות עורכים מידי בוקר פעילויות כמו התעמלות מתאימה לגיל, שיחות ודיונים קבוצתיים וכדומה. במהלך היום נהנים הקשישים ממגוון אפשרויות של פעילויות, כמו הרצאות ושיעורים, חוגים ופעילויות ריפוי בעיסוק, פעילויות עם בעלי חיים וכן הלאה. לרוב, חלק מסדר היום של הקשישים כולל פיזיותרפיה אשר נחוצה להם, וגם זו חלק מן הפעילויות במקום. לעיתים קרובות, עורכים בבתי אבות משחקים קבוצתיים נושאי פרסים, כמו בינגו וכדומה.

   חוגים

   הדיירים בבתי האבות השונים יכולים ליהנות ממגוון סוגים של חוגים ופעילויות אישיות, כמו חוגי בישול ואפייה, חוגי ציור ויצירה – כאשר התוצרים מן החוגים הללו משמשים לעיתים קרובות לקישוט של בית האבות עצמו, חוגי צילום ופיתוח, חוגי מחשבים, חוגים לכתיבה יוצרת ועוד.

   אירועים

   לעיתים קרובות, מביאים לבתי האבות השונים הופעות או פעילויות חיצוניות, ומפיקי אירועים מיוחדים, דוגמת מעגל מתופפים וסדנאות תיפוף מקסימות. בני נוער מגיעים לערוך פעילויות שונות בבתי אבות במסגרת מחויבות אישית, ולעיתים קרובות מגיעות קבוצות של ילדים או בני נוער לערוך הופעות מוסיקה או פעילויות אחרות בבית האבות, להנאתם של הקשישים.

   בבתי אבות רבים, עורכים מסיבות יום הולדת לדיירי המקום עצמם בצורה מעניינת ומרגשת, אשר מהווה אירוע מהנה לדיירים כולם. לעיתים, מגיעות לבתי האבות הופעות של ריקוד, שירה, נגינה ועוד. גם מכירות של חפצים מסוגים שונים מגיעות לעיתים למקומות אלה, על מנת לאפשר לקשישים לרכוש מתנות לעצמם או לבני המשפחה.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

    הולכי קביים לאירועים

    פיות, מכשפות, אבירים, נסיכות ואיך לא, ענקים. הולכי הקביים, שמקובל לראותם בקרקסים, קרנבלים ברחבי העולם, מופעי רחוב, או בשיטוט בין קהל באירועים, אגדה שקמה לתחיה וגורמת לקהל סביבה לחוש קצת כמו בסיפור מהאגדות. אגדות וסיפורי...

    המשיכו לקרוא >
    מופע קרקס

    מופעי קרקס לכל המשפחה היא דרך לבלות את הרגעים הקסומים ביחד ואת החוויה הייחודית של הקרקס. מחפשים מופע מרכזי לאירוע , יום הולדת או אירוע משפחתי? אצלנו באפריקיה תוכלו למצוא, מגוון מופעי קרקס עם מיטב האמנים,...

    המשיכו לקרוא >
    FULL MOON PARTY

    חבילת פון מון פארטי 2500₪ במקום 3000₪ החבילה הזו יכולה לשמש כנושא למסיבת בר או בת מצווה או אטרקציה מקורית לחתונה, מה כוללת החבילה? חבילת FULL MOON PARTY ׁ(עד 300 אורחים) 2 ציירות מקצועיות. 3 תותחי אולטרה...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה