מעוניינים להפיק אירוע ייחודי ? הגעתם למקום הנכון

השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  פעילויות ואירועים בבתי אבות

  אף פעם לא מאוחר לחגוג ולבלות, בכל גיל ובכל מצב. אפריקיה מציעה מעגלי מתופפים ואטרקציות לאירועים מכל הסוגים, גם לבתי אבות שמעוניינים לקיים פעילויות גיבוש. בתי אבות הם מוסדות שבהם שוהים אנשים בגיל הזהב, במקום לגור בבתיהם שלהם, מסיבות שונות. בכך הם זוכים למסגרת תומכת ומחבקת.

  בתי אבות לא מיועדים רק לעצמאים, אלא גם לקשישים אשר סובלים מבעיות בריאותיות או ממגבלות פיזיות שונות. בתי אבות סיעודיים מיועדים לקשישים שכבר אינם מסוגלים לטפל בעצמם באופן עצמאי, וזקוקים לסיוע באופן קבוע. בכל בתי האבות לסוגיהם, מתקיימים אירועים שונים וגם פעילויות שונות, אשר נועדו לספק לדיירי המקום שגרה מסוימת, או דווקא יציאה מהשגרה, התרעננות, הנאה ושמחה.

  פעילויות ואירועים בבתי אבות

  במרבית בתי האבות עורכים מידי בוקר פעילויות כמו התעמלות מתאימה לגיל, שיחות ודיונים קבוצתיים וכדומה. במהלך היום נהנים הקשישים ממגוון אפשרויות של פעילויות, כמו הרצאות ושיעורים, חוגים ופעילויות ריפוי בעיסוק, פעילויות עם בעלי חיים וכן הלאה. לרוב, חלק מסדר היום של הקשישים כולל פיזיותרפיה אשר נחוצה להם, וגם זו חלק מן הפעילויות במקום. לעיתים קרובות, עורכים בבתי אבות משחקים קבוצתיים נושאי פרסים, כמו בינגו וכדומה.

  חוגים

  הדיירים בבתי האבות השונים יכולים ליהנות ממגוון סוגים של חוגים ופעילויות אישיות, כמו חוגי בישול ואפייה, חוגי ציור ויצירה – כאשר התוצרים מן החוגים הללו משמשים לעיתים קרובות לקישוט של בית האבות עצמו, חוגי צילום ופיתוח, חוגי מחשבים, חוגים לכתיבה יוצרת ועוד.

  אירועים

  לעיתים קרובות, מביאים לבתי האבות השונים הופעות או פעילויות חיצוניות, ומפיקי אירועים מיוחדים, דוגמת מעגל מתופפים וסדנאות תיפוף מקסימות. בני נוער מגיעים לערוך פעילויות שונות בבתי אבות במסגרת מחויבות אישית, ולעיתים קרובות מגיעות קבוצות של ילדים או בני נוער לערוך הופעות מוסיקה או פעילויות אחרות בבית האבות, להנאתם של הקשישים.

  בבתי אבות רבים, עורכים מסיבות יום הולדת לדיירי המקום עצמם בצורה מעניינת ומרגשת, אשר מהווה אירוע מהנה לדיירים כולם. לעיתים, מגיעות לבתי האבות הופעות של ריקוד, שירה, נגינה ועוד. גם מכירות של חפצים מסוגים שונים מגיעות לעיתים למקומות אלה, על מנת לאפשר לקשישים לרכוש מתנות לעצמם או לבני המשפחה.

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

   אפריקיה היא חברת הפקת אירועים מובילה שמביאה לכם את האטרקציות הכי שוות
   כניסה לחופה

   כניסה לחופה היא אחד החלקים החשובים ביותר בכל טקס החתונה. זוגות רבים נכנסים אל החופה כשהם מלווים בשיר רומנטי ומרגש במיוחד. אך ישנם גם זוגות לא מעטים אשר אינם מתחברים לשירה העצובה - משהו ולרגשנות העמוקה,...

   המשיכו לקרוא >
   חבילת חתונה

   חבילת אטרקציות לחתונה - לאירוע חתונה מקורי - 2500 ₪ כניסת שופרות לחופה. כניסת מתופפים לאולם. חבילת סלואו + 4 בלונים מתפוצצים + עשן כבד + בועות סבון + קונפטי. צלם מגנטים ללא הגבלה. מחיר החבילה:2500...

   המשיכו לקרוא >
   סדנאות גיבוש לעובדים

   סדנאות גיבוש לעובדים זה הפתרון המתאים ביותר כאשר עורכים ערבי גיבוש לעובדים ומחפשים רעיונות מעניינים לפעילות, שיעזרו להעביר את היום בצורה חווייתית ומגבשת ככל האפשר. חברת אפריקיה מציעה לכם מגוון סדנאות כאלה, באווירה מעניינת במיוחד. כל חברה...

   המשיכו לקרוא >
   קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה