השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   עליה לתורה בכותל

   האירוע המרגש ביותר בחייה של כל משפחה צעירה הוא אירוע בר המצווה הראשון. הבן הבכור שלכם, הופך מול העיניים שלכם לגבר צעיר. ואתם? רוצים לעצור לרגע אחד ולהנות מציון דרך מיוחד במינו בחייו. גם אם אין לכם זיקה חזקה לקיום מצוות יהודיות בחיי השגה המשפחתיים, ייתכן ותרצו להפוך את אירוע בר המצווה לסמלי ולשלב בו טקס עליה לתורה בכותל. כמו משפחות רבות, גם אתם תהנו מחוויה ירושלמית מרגשת, הן ברמה האישית והן ברמה המשפחתית, עם כל האנשים הכי קרובים אליכם, שיבואו ללוות את הנער הצעיר בטקס המרגש. לשם כך, יש להשקיע בהפקה מקסימה ומיוחדת, שמתאימה לכם ועונה על כל הדרישות שלכם. לפרטים נוספים, פנו אל אפריקיה – הפקות ואטרקציות.

    

   היום המרגש של הילד – עליה לתורה בכותל בהפקה מושקעת

   רגע לפני היום הגדול, חשוב לתכנן אירוע עליה לתורה בכותל כראוי. זאת, לצד מפיק אירועים ותיק, שיגלה לכם כי אירוע מוצלח מורכב משלושה פרמטרים מרכזיים:

   1. לוחות זמנים – כדי לעמוד בכל התוכניות, עליכם ליצור את לוח הזמנים המתאים ביותר. החל משעת האיסוף של בני המשפחה ועד לחלוקת הזמנים בין האטרקציות והטקסים. כדי להבטיח שתעמדו בלוח הזמנים, חשוב לקחת בחשבון את זמני הנסיעה, הכינוס והעצירות בדרך. זאת, על מנת לשמור על אירוע באווירה קלילה ונעימה, ללא לחץ זמנים מיותר.
   2. הזמנה מראש – כל אחת מהאטרקציות באירוע שלכם, הינה מבוקשת. במיוחד לאור העלייה הניכרת בתיירים שחווה ירושלים בשנים האחרונות. על כן, מומלץ עד מאוד לסגור מראש (לעיתים שבועות ולעיתים חודשים מראש), את כל האטרקציות הרלוונטיות לכם. הזמנה מוקדמת מבטיחה לכם יום טיול מלא ומסודר, בכל המקומות הקדושים והמבוקשים ביותר באזור.
   3. פינוקים קטנים – אם אתם רוצים לאפשר לאורחים שלכם להנות מאירוע בלתי נשכח, עליכם להשקיע בכל הפרטים הקטנים. הזמנות מיוחדות, אריזות ממתקים ממותגות ואפילו מתנות ייחודיות ואישיות לסיום אירוע מוצלח, יכולות לשפר פלאים את שביעות הרצון של האורחים ולהפוך את האירוע למוצלח בכל קנה מידה.

    

   עלייה לתורה בכותל בר מצווה מרגשת

   ככל ואתם רוצים להשקיע משאבים ולאפשר לאורחים שלכם להנות מאירוע מיוחד, עליכם לבצע את כל ההחלטות המקצועיות והנכונות עבורכם. זאת בהתאם ליכולות שלכם. ולכן, כבר בשלב מוקדם מאוד של הפקת בר המצווה בכותל, מומלץ מאוד לפנות לעזרתו של איש מקצוע בעל ניסיון בתחום הפקות האירועים בכלל, והפקה של עלייה לתורה בכותל בפרט. כך, תוכלו לקבל רעיונות מיוחדים, ליצור לוח זמנים שמתאים לכם ולהביא לידי ביטוי את כל הדרישות שלכם, על הצד הטוב ביותר. הסתכלות על הפרטים הכי קטנים בהפקה, היא זו שיוצרת בסופו של דבר יום טיול מוצלח, עליה מרגשת לתורה וחוויות בלתי נשכחות לכל המשתתפים באירוע – ובמיוחד לבן המצווה.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    עליה לתורה בכותל – אפריקיה הפקות ואטרקציות

    עליה לתורה במעמד מרגש וליווי צוות הנגנים והפייטן ביחד עם המשפחה הוא יום מיוחד עבור ההורים שבו הילד נהפך לנער בטקס עליה לתורה ייחודי ומיוחד שאנו מתאימים עבורכם.
    לפרטים נוספים ובנית קונספט צרו קשר

    עליה לתורה בכותל בטקס בלתי נשכח שמשאיר לכולכם זיכרון טוב ושמח ובמיוחד לנער הבר מצווה שעברו כולנו התכנסנו ביום המאושר שלו ושלכם לעלות לכותל המערבי לטקס הבר מצווה .
    צרו קשר . ונתאים עברכם חבילת בר מצווה מיוחדת ומשתלמת.

    עליה לתורה בכותל המערבי

    הילד הגיע למצוות? חוץ מחגיגות בר המצווה, ישנו עוד אירוע מרגש שיש לתת עליו מחשבה, יום העלייה לתורה. עליה לתורה כשחוגגים בר מצווה, היא הפעם הראשונה בה הנער יקרא בתורה בבית כנסת. מדובר בטקס המסמל כי הנער הזה הגיע למצוות,  עלייה לתורה בכותל היא חלק משמעותי מטקס בר המצווה והיא מציינת בפני הקהל כולו כי נער זה הגיע למצוות, ומדובר בחוויה בלתי נשכחת לנער ולבני משפחתו. הנער מוזמן על ידי הגבאי לעלות אל הבמה ולקרוא בספר התורה המיוחד שהוצא מארון הספרים, בבתי הכנסת עושים זאת שלוש פעמים בשבוע בשני חמישי ושבת, וכך גם ניתן לעשות בכותל המערבי, ובנוסף גם בראש חודש. עליה לתורה בכותל היא אירוע מיוחד ומרגש המתרחש במקום הקדוש ביותר בישראל. על מנת לדאוג לעליה לתורה חגיגית ומרגשת פנו אל חברת הפקות שתדאג לכל התיאומים, כאפריקיה הפקות ואטרקציות.

    עליה לתורה בכותל – אירוע בלתי נשכח

    ניתן לעלות לתורה בכל מקום, אך עליה לתורה בכותל היא קודש הקודשים, ואפשר לרקום סביבה אירוע מרגש ומיוחד. אירוע כזה יכול לכלול בתוכו גם סיור במקומות שונים בעיר הקודש, טיול משפחתי ומיוחד, ארוחה טובה בסיום, ובילוי בלתי נשכח המאגד בתוכו חוויה רב חושית.  ניתן לשלב בעליה לתורה גם ליווי של מתופפים או תקיעה בשופר ובנוסף לדאוג למקום לכל המשפחה שתגיע ולא תצטרך להתפלג כל אחד במקום אחר בכותל. לכל זה חובה לדאוג מראש ולתאם את האירוע, לכם מומלץ לפנות לחברת הפקוד שתחסוך לכם את כל הטרחה.

    עלייה לתורה בכותל

    לארגן אירוע עליה בכותל זה דבר לא פשוט הדורש תיאומים עם גורמים רבים. ביום מיוחד שכזה, אין טעם שתאלצו לדאוג לכל הפרטים, לכן מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הפקות כאפריקיה הפקות ואטרקציות, שתדאג לכם לעליה לתורה מרגשת וייחודית.

    עליה לתורה בכותל בר מצווה

    מנהג העלייה לתורה בבר מצווה, היא מנהג יהודי דתי בו הנער מצטרף אל היהודים הבוגרים וישנה תחושת שייכות מרגשת. את העלייה לתורה מבצעים באמצעות תפילה אשר נערכת ברוב המקרים בבית הכנסת בנוכחות מניין של דברים, והמתפלל שעולה לתורה באותו יום קורה חלק מהפרשה, באם מדובר באמצע השבוע מדובר בפרשת השבוע ואם זה מועד וחג מדובר על הפרשה הקשורה לאותו המועד. הנער קורה את החלק האחרון של פרשת השבוע שנקרא מפטיר ואחריו את ההפטרה שזהו קטע מנביאים הקשור לאותה פרשת השבוע. בשנים האחרונות נפוץ מאוד המנהג לקיים עליה לתורה בכותל בר מצווה. באם הנכם מעוניינים שילדכם יתרגש בכותל באירוע חגיגי זה, תוכלו לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות שתסייע לכם בכל הנושא.

    עליה לתורה בכותל בר מצווה – אין מרגש מזה

    טקס עליה לתורה בכותל בר מצווה, סוחף איתו את כל מי שנמצא בסמוך, ולא רק את בני המשפחה המגיעים עם הנער שהגיע למצוות. מי שזכה להיות בטקס כזה, מכיר בוודאי את כל התפילות המשותפות, קריאות השמחה וההלל של הסובבים. מדובר בעליה לתורה שהיא שונה מהעלייה לתורה הרגילה, מאחר וישנו הערך המוסף של הביקור במקום הקדוש ליהודים. אירוע כזה דורש תיאום ולוגיסטיקה ומצריך הכנות מוקדמות מראש. חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברת הפקות מוכרת בתחום על מנת שהכול יעשה בצורה הטובה והנוחה לחתן בר המצווה, משפחתו והאורחים המגיעים ללוות אותו.

    השאירו את התיאומים למומחים

    בבואכם לתאם אירוע שכזה תצטרכו לערוך תיאומים אין סופיים החל מההסעות, האטרקציות הנלוות, האוכל ועד לביקור בכותל ולכן מומלץ להשאיר את הדבר לאנשים המתעסקים בכך ביום יום. בשיחת טלפון תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ בחברת אפריקיה, הפקות ואטרקציות.

    חבילת אטרקציות לבר מצווה נוספים

    חבילת בר מצווה

    חבילת בר מצווה - 3300 ₪ כניסת ספר תורה מתנפח. 2 בובות נחמן. צלם מגנטים ללא הגבלה. חבילת סלואו + 4 בלונים מתפוצצים + עשן כבד + בועות סבון + קונפטי.

    המשיכו לקרוא >
    אטרקציות לבר מצווה

    חגיגת בר מצווה ייחודית רוצים לחגוג בר מצווה מרגשת ומלאת קסם? עם אפריקיה מדובר בחלום שתוכלו להגשים. גיל 13 הוא גיל בעל משמעות ביהדות וברחבי העולם כולו חוגגים נערים יהודים בר מצווה, כאשר הם מגיעים לגיל...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה