השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   סוגי תופים למכירה

   תופי הדג’מבה האפריקאיים מגיעים אלינו מיבשת אפריקה הרחוקה והאקזוטית. מקור השם דג’מבה בשפתם של בני המלינקה, משמעותו “כולם מתאספים יחד בשלום”.זהו כלי נגינה ייחודי שהגיע יחסית מאוחר לתודעת המערב, וכך נשמר סוד קסמו. הנגינה על תופי הדג’מבה מתבצעת בהתאם למיקום היד על התוף ועוצמת המכה בתוף. זהו כלי נגינה פשוט, אך הוא מפיק מנעד רחב וייחודי של צלילים.

   תוף הדג’מבה האפריקאי אמנם שייך לעולם כלי ההקשה והתופים. ישנם מגוון סוגים של תופי הדג’מבה שתוכלו לבחור ביניהם: גאנאי אירוקו לנקה, מהגוני, בלה, גווני ודוגורה. לכל תוף מראה ייחודי משלו ותכונות האופייניות רק לו.

   התופים של אפריקיה

   כל התופים הנמכרים בסטודיו אפריקיה, נבחרים באופן קפדני ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים ומיובאים מאפריקה, שם הם מיוצרים בעבודת יד על ידי אומנים בעלי ידע עתיק המגולם בתופים המיוחדים האלו.

   הצוות המיומן של סטודיו אפריקיה יישמח לעזור לכם לבחור את התוף המתאים לכם בדיוק.לתופי הדג’מבה קיימים אביזרים נלווים משלל סוגים, שיהפכו את חוויית הנגינה על התופים לשלמה ומקצועית יותר כגון רצועות נשיאה לכתפיים, תיקים מיוחדים לדג’מבה, דון-דון, פעמונים שקריים, מצילתיים, מגן גומי תחתון, כיסוי עליון ועוד.

   עורות לתופים

   תופי הדג’מבה המיובאים לסטודיו של חברת אפריקיה נולדו במדינות רחוקות ביבשת אפריקה, כגאנה, מאלי וגינאה. תופי הדג’מבה מיוצרים על-ידי אנשי מקצוע המשתמשים בחומרים טבעיים הנפוצים בהכנת התופים בעבודת יד. תופי הדג’מבה הנמכרים בסטודיו שלנו עשויים מחומרים טבעיים כעץ, חבלים וחרוזים, וכן עורות. לסוג העור תפקיד מפתח בתופי הדג’מבה. בחירה בין סוגי עורות שונים לעטיפת התוף, בעוביים וסוגי איכותי שונים תביא להפקת צלילים שונים מהתוף שלכם.

   סוגי העורות המוצעים בסטודיו הם: עז, פרה, עגל או תיש, אשר קיימים בעיבודים עבים, בינוניים או דקים. עורות התופים יפיקו צלילים פתוחים יותר או עמומים יותר בהתאם לבחירת עוביו של העור המתוח על פני התוף. העורות ישפיעו על הצלילים שיופקו מתופי הדג’מבה, ועל כן בסטודיו אפריקיה משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שישמרו את הסאונד המקורי שהגיע הישר מיבשת אפריקה.

   מקורם של תופי הדג’מבה

   זהו כלי נגינה עתיק, העשוי מחומרים מקומיים ויחודיים שהגיע במקור מיבשת אפריקה. תופי הדג’מבה מורכבים משלל חלקים ההופכים אותו לכלי הנגינה הייחודי שהוא: עץ, חבלים, חרוזים וכמובן, עורות. העור העוטף את חלקו העליון של התוף מגיב להלמות המתופף ומפיק צלילים בהתאם.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    הסטודיו נוספים

    תיקון תופים

    בין כלל השירותים המוצעים בסטודיו של אפריקיה, אנו מציעים תיקונים מקצועיים לתופי הדג’מבה. כל המוזיקאים בסדנה הם מקצוענים, מתופפים בחסד המבינים ומכירים את תופי הדג’מבה על בוריים. הצוות המיומן מעניק שירות אדיב מכל הלב, ומעניק מגוון...

    המשיכו לקרוא >
    אביזרים לתופים

    בסטודיו של אפריקיה, המתמחה בתופי דמג’בה וכלי הקשה עמעמיים, ישנה מודעות גבוהה לצרכים שלכם, המתופפים: לרענן את המראה של תוף הדג’מבה שלכם, לתקן ולתחזק במידת הצורך, לשדרג את אמצעי הנשיאה שלו ולהגן עליו באופן המקסימלי. אביזרים...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה