השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   מעגל תיפוף לפעילות גיבוש

   חברת אפריקיה מפיקה פעילות של סדנאות גיבוש לעובדים בסגנון מעגלי מתופפים לימי גיבוש במשרדים, כיתות, גנים ועוד, אשר מועברים על ידי נגנים מקצועיים שמעבירים את המקצב אל כלל משתתפי המעגל. הנגינה המשותפת יוצרת אנרגיות מחשמלות המדביקות את המשתתפים בנגינה בקצב מכשף שיוצר חוויה חברתית מדליקה במיוחד.

   התוכנית של פעילות גיבוש

   תארו לכם את הסיטואציה הבאה –אירוע חברה בים, שעות בין הערביים ומאהל עם תופים שרק מחכים לכם ולעובדים שלכם! ערב מיוחד שבו אנו משלבים במהלך הפעילות גיבוש לצוותים, הופעה עם הפעלה מיוחדת הכוללת מגוון רחב של אפשריות. בתוך יום הגיבוש אנו מכניסים שמחה והומר שירים משחקים ורוקדים. אנו בונים יום שכולו תוף ולוקחים אותכם ממש לחוות את אפריקה, במהלך ההפעלה אנחנו מלמדים ומסבירים על מגוון כלים שיוצרים שפה והרמוניה משותפת. אנו דואגים להתאים את התכנים ואופי הערב למשתתפיה.

   מטרת היום היא לחבר ולגבש את המשתתפים וליצור אנרגיה ואוירה, שבה כולנו מנגנים ביחד ונפתחים לחוויה שיוצרת ניגון משותף ואיחוד של המעגל הנו צורה גיאומטרית אשר אין לה התחלה או סוף חד משמעיים, הם מתלכדים לכדי יחידה אחת אין סופית שמקיפה את עצמה שוב ושוב. לכן, ישיבה במעגל לעתים יוצרת תחושת אחדות בלתי מוסברת המציפה את לב היושבים בו בתחושת שייכות. כדי ליצור אינטראקציה בין יושבי המעגל, ניתן לעשות מספר רב של פעולות, כמו משחקי חברה, שירה, שיחה וכולי.

   אך לעתים, קשה מעט לפצות פה ולדבר בפני רבים, על אף הרצון הרב לשתף ולחבור ליתר בני הקבוצה. כאן נכנס תפקידה של המוזיקה בכלל, ושל התופים בפרט, אשר מהווים כלי נגינה קומפקטי אשר ניתן לבצע עימו נגינה משותפת. בחברת אפריקיה מקיימים פעילות גיבוש לעובדים במשרדים, כיתות, גנים ועוד, אשר מועברים על ידי נגנים מקצועיים שמעבירים את המקצב אל כלל משתתפי המעגל. הנגינה המשותפת יוצרת אנרגיות מחשמלות המדביקות את המשתתפים בנגינה בקצב מכשף שיוצר חוויה חברתית מדליקה במיוחד.

   פעילויות גיבוש למבוגרים

   במציאות הטכנולוגית בה אנו חיים איננו מסירים את עינינו ממכשירנו הסלולאריים ומשלל מסכים נוספים. לעתים נדמה כי החיים הממשיים נבלעו בתוך רשת האינטרנט ונשכחו על מדף מאובק אי שם. בכדי להשיב את תשומת הלב לחיים האמיתיים, יש להפוך אותם לתוססים ומרגשים באופנים בהם המכשירים הסלולאריים לא יוכלו לספק לנו לעולם. על המשימה הזו פקודה חברת אפריקיה, אשר יוצרת מגוון פעילויות כגון ימי כיף לעובדים או סדנאות תיפוף לילדים המשיבות את הצבע לחיים.

   הפעלות, משחקים ומופעים לרוב מקושרים באופן אסוציאטיבי לילדים, אך מדיי פעם לפעם גם בני נוער ומבוגרים מעוניינים ליהנות כמו ילדים – לשחק, להשתטות ולהשתולל. מתוך כלל הפעילויות המתאימות למנעד גילאים רחב, ניתן לעשות חלוקה מתוכן וליצור התאמה טובה ומדוייקת יותר לחלקי האוכלוסיה הלוקחים בהן חלק.

   באפריקיה ישנה התמקדות מיוחדת בקהל היעד הבוגר יותר, בני הנוער והמבוגרים, מתוך ההבנה כי יש פעילויות המתאימות באופן מיוחד לקהל זה. להבדיל מהפעלות לילדים, הפעלות לבני נוער ומבוגרים סדנאות לימי הולדת מאפשרות הכנסה של רבדים וערכים מוספים אשר אינו תואם לפעילויות הילדים. הפעלותיה של חברת אפריקיה שונות ומגוונות, ועל כן מתאימות לכלל הגילאים, אך ישנן מספר הפעלות ומופעים המתאימים ככפפה ליד לקהל יעד בוגר יותר.

   מופעי קפוארה, מופעי אש, מופעי ג’אגלינג, איפור פנים למבוגרים, כל אלו משתלבים היטב בעולם המבוגרים, ומעניקים חוויה מהנה ומעשירה כאחד.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    הפקות אירועים
    חברתנו מתמחה בהפקת אירועי חברה, הפנינג, אירועי קונספט וימי כיף .

    שילוב שלל רעיונות יצירתיים, פעילויות מגוונות ואתגריות, אטרקציות ייחודיות, עמידה בלוח זמנים ובמסגרת התקציב

    .

    צרו איתנו קשר ונבנה את הקונספט שלכם.

    אירועי קונספט, הם הדרך הייחודית שלכם ליצר חיבור עמוק בין הערכים והמטרות שלכם כארגון, לבין עובדיכם וקהל לקוחותיכם. אירועי קונספט הם אירועים חוויתיים המעבירים מסרים בדרך חוויתית ומפעילה ומיועדים לארגונים גדולים המבקשים לייצר
    חיבור והלימה בין מטרות לאנשים.

    הפעלת גיבוש

    ערב גיבוש עובדים חשוב בכדי לאחד את הצוות שלכם, לגרום להם להיפתח, להשתחרר ולגבש אותם לכדי יצירה משותפת. פעילות כמו יום כיף לעובדים זו מכניסה אנרגיה חדשה ונותנת כוח להמשיך בשגרת העבודה. הפעילות גיבוש תורמת לקשר הבין אישי בין העובדים בחברה, מרימה את המורל, משחררת ומאתגרת את הצוות. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אפריקאי בשיתופכם!

    מאמרים נוספים

    מופע אש

    אין דבר מרתק ומהפנט יותר מצפייה באש. באש מרהיבה ויש בה אלמנט של סכנה. המשיכה שלנו לאש הובילה להולדתם של מופעי להטוטי האש שמככבים בקרקסים, מופעי רחוב והופעות של ממש המשלהבים והמכשפים ביופיים את הקהל. לעתים...

    המשיכו לקרוא >
    אירוע חברה בים

    צוות העובדים בחברה שלכם, עושה לאורך השנה מאמצים יום יומיים כדי להביא את התוצאות הכי טובות לעסק. בדיוק מהסיבה הזו, לפחות אחת לשנה, כמעט כל חברה ישראלית ממוצעת רוצה להודות לצוותים ולהביע הוקרת תודה עמוקה...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה