השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מעגל תיפוף לילדים

מעגל מתופפים לילדים יעניק חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת. מחפשים אטרקציה מלהיבה לילדים? כדאי להזמין את אפריקיה הפקות המציעה מגוון סדנאות תיפוף לילדים והפעלות לילדים ולמבוגרים כאחד. יחד ילמדו הילדים תיפוף על התופים מגוונים, ירכשו ידע חדש ויתנסו במספר מקצבים ננגן יחד וניצור מנגינת תופים מרהיבה הרמונית וקולחת. מעגל מתופפים זו חוויה לימודית. מעגל מתופפים לילדים יגבש בין הילדים ומתאים לכל שכבת גיל.

התופים תורמים להנאה ולגיבוש ובאמצעות המעגל רוכשים הילדים כלים חשובים לחיים כמו שיתוף, תמיכה, דיוק ועזרה הדדית. מעגל מתופפים לילדים משלב בין הנאה ולימוד. באמצעות המעגל רוכשים הילדים כלים חשובים לחיים כמו תמיכה הדדית, הקשבה ודיוק. לאחר היכרות עם סוגי התופים השונים לומדים הילדים מספר מקצבים פשוטים ומתרגלים עבודה משותפת על ידי ניגון הרמוני בו כולם מתופפים.

עבודת צוות

לאחר שלב ההיכרות, מחלקים את הילדים לקבוצות ומלמדים כל קבוצה מקצב שונה. עם סיום שלב זה חוזרים כל הילדים למעגל ומתרגלים נגינה בה לכל קבוצה יש תפקיד מתוך מטרה להקשיב לכל מקצב, ללמוד כיצד להתאים ולשלב בין המקצבים וליצור דו שיח מוסיקלי בו כולם לוקחים חלק. הילדים לומדים ערכים חשובים העוזרים להם להתפתח ולגלות איך ניתן באמצעות התופים ליצור דו שיח הרמוני.

דיוק ואיזון – מעגל מתופפים לילדים עוזר לילדים להכיר כלים מתמטיים באמצעות חלוקת כל מקצב לחלקים הדורשים דיוק והתאמה בין החלקים. בדיוק כפי שלומדים חשבון בבית הספר ומנתחים משוואות וכלים מתמטיים כך מלמדים את הילדים להכיר את חוקי התיפוף ובאמצעות דיוק ואיזון ליצור נגינה הרמונית המתגבשת ליצירה מהנה. הנגינה על תופים עוזרת לילדים להתחבר לרגש והם צוברים חוויה בלתי נשכחת עם טעם של עוד.

מתאים לכל גיל

סדנאות תיפוף לילדים מתאימות לכל גיל ולכל סוגי הילדים. מעגלי מתופפים ידועים ככלי טיפולי מזה מאות בשנים והם מאפשרים לכל ילד להכיר את הרגש ולמצוא בתוכו את המקצב הפנימי והאישי. באמצעות התאמה בין הרגש לבין טכניקות התיפוף יכולים הילדים לבוא לידי ביטוי, להתפרק, לשמוח יחדיו, לרקוד ולשיר. התופים סוחפים את הילדים ובאמצעות ליווי מקצועי מביאים את הילדים לכלל הרמוניה.

התאמה אישית – אפריקיה הפקות

מתאימה את אופי סדנאות התיפוף ותכניה בהתאם לקהל המשתתפים והלהקה מגיעה עם כלי הקשה רבים ומגוונים. בסדנאות ניתן לשלב גם שירה וריקוד וכך הילדים נהנים ולומדים. מעגל מתופפים לילדים מתאים לאירועים כמו ימי הולדת, ימי כיף וסדנאות בבתי ספר ומרכזי לימוד.

P4050155
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
מעגל מתופפים לילדים
לעתים רבות קורה שהקונספט של המסיבות חוזר על עצמו והרעיונות המקוריים מסתיימים מהר למדיי. הפעלות מצריכות דמיון מפותח ויצירתיות מרובה בכדי שהחגיגה תהיה מיוחדת, מהנה ותאפשר שילוב של כלל קהל האורחים. מעגל מתופפים לילדים מהווה מענה לכל הדרישות הללו – מדובר בחוויה קולקטיבית וחברתית המשתפת את כולם והופכת את ההפעלה לחווייתית ומוצלחת. נדמה כי חגיגות אצל ילדים הנן פשוטות להפקה, אך אין כך הוא הדבר. יש לערוך פעילות שתוכל להחזיק את עניין הילדים ולהמשיך לסקרן אותם למשך זמן רב ומדובר במשימה מורכבת.
הפעלות ילדים בתוך מעגל המתופפים
רצוי כי מעגל מתופפים ליום הולדת של ילדים תהיינה חינוכיות ומעשירות, כאלו המעניקות ערך מוסף למשתתפים בהן. חברת אפריקיה פיתחה פעילות העונה על כל הקריטריונים שהוצגו לעיל, מעגל מתופפים ליום הולדת. מתופפים לימי הולדת הם חוויה ייחודית, בעל אווירה מרגשת שיוצרת התלהבות בקרב כלל הילדים. מדובר בפעילות המצריכה שיתוף פעולה, קשב וריכוז מחד ומפיקה הנאה עצומה וכיף גדול מאידך. כל ילד וילדה מקבלים תוף אישי אשר באמצעותם הם מחקים את שהם שומעים ורואים מנגני התופים המקצועיים של אפריקיה. כך, הם לומדים כיצד לנגן מקצבים בסיסיים וכן רכישת יכולות ראשוניות של שמיעה מוזיקלית, שהופכים את את יום ההולדת לחוויה בלתי נשכחת וכיפית במיוחד.
פעילות מעגל מתופפים
אפריקיה הפקות מנוסה בהפקת מעגל מתופפים ומביאה את ניסיונה הרב כדי להפיק יום שמח ובלתי נשכח. להקת המתופפים מצרפת את החוגגים ומזמינה אותם לקחת כלי הקשה שונים ולהצטרף למעגל המתופפים. באמצע המעגל מצטרפים החוגגים למעגל הרוקדים והשמחה עוטפת את כולם. התופים העוצמתיים והמקצבים המקפיצים חודרים ללבו של כל אדם ולא ניתן לעמוד בפני קסם הנגינה והרצון לפזז ולנוע. כולם לוקחים חלק פעיל בפעילות ונוצר מעגל הרמוני ומגבש המחבר בין כל המשתתפים באופן קסום ועוצמתי.
Previous slide
Next slide

אטרקציות לאירועים נוספים

זה היום שלכם, אתם במרכז הערב לכל האירוע

כל אחד, ובוודאי שגם אתם בתור זוג שזה עתה מתחתנים רוצים ליצור את האירוע המיוחד והיפה ביותר שיש. אירוע שונה, לא שגרתי, שהאורחים ידברו עליו ימים רבים לאחר מכן. גם עבורכם האירוע צריך להיות חד פעמי,…

הפקת אירועים עסקיים לחברות

סדנת עיצוב בלונים

בחברת אפריקיה מאפשרים לכל חובבי הבלונים והעיצוב להגשים חלום קטן, באמצעות סדנאות בלונים מקצועיות המועברות על ידי אמני בלונים מיומנים. במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים כיצד לעצב בלונים בצורות שונות, לקפלם באופן העדין והמדוייק ביותר, כך שיוכלו…

מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן