השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מעגל תיפוף ליום הולדת

מעגל תיפוף ליום הולדת

ימי הולדת אמנם מגיעים רק פעם בשנה, אך לעתים רבות קורה שהקונספט של המסיבות חוזר על עצמו והרעיונות המקוריים מסתיימים מהר למדיי. הפקות של מסיבות ימי הולדת מצריכות דמיון מפותח ויצירתיות מרובה בכדי שהחגיגה תהיה מיוחדת, מהנה ותאפשר שילוב של כלל קהל האורחים.

הזמנת מעגל מתופפים ליום הולדת מהווה מענה לכל הדרישות הללו – מדובר בחוויה קולקטיבית וחברתית המשתפת את כולם והופכת את חגיגת יום ההולדת לחווייתית ומוצלחת. נדמה כי חגיגות ימי הולדת אצל ילדים הנן פשוטות להפקה, אך אין כך הוא הדבר. יש לערוך פעילות שתוכל להחזיק את עניין הילדים ולהמשיך לסקרן אותם למשך זמן רב ומדובר במשימה מורכבת.

הפעלות ילדים בתוך מעגל המתופפים

כמו כן, רצוי כי מעגל מתופפים ליום הולדת של ילדים תהיינה חינוכיות ומעשירות, כאלו המעניקות ערך מוסף למשתתפים בהן. חברת אפריקיה פיתחה פעילות העונה על כל הקריטריונים שהוצגו לעיל, מעגל מתופפים ליום הולדת. מתופפים לימי הולדת הם חוויה ייחודית, בעל אווירה מרגשת שיוצרת התלהבות בקרב כלל הילדים.

מדובר בפעילות המצריכה שיתוף פעולה, קשב וריכוז מחד ומפיקה הנאה עצומה וכיף גדול מאידך. כל ילד וילדה מקבלים תוף אישי אשר באמצעותם הם מחקים את שהם שומעים ורואים מנגני התופים המקצועיים של אפריקיה. כך, הם לומדים כיצד לנגן מקצבים בסיסיים וכן רכישת יכולות ראשוניות של שמיעה מוזיקלית, שהופכים את את יום ההולדת לחוויה בלתי נשכחת וכיפית במיוחד.

פעילות בתוך מעגל המתופפים ביום ההולדת

אפריקיה מתופפים מנוסה בהפקת מעגל מתופפים בימי הולדת ומביאה את ניסיונה הרב כדי להפיק יום הולדת שמח ובלתי נשכח. להקת קבלת הפנים מלווה את כניסת חתן השמחה עם נגינה עוצמתית בתופים אפריקאים ומשלהבת את האורחים הבאים לחגוג את יום ההולדת. המקצב המרגש והמקפיץ תורם לשמחה רבה והאורחים מצטרפים למעגל ריקודים רחב.

להקת המתופפים מצרפת את החוגגים לשורותיה ומזמינה אותם לקחת כלי הקשה שונים ולהצטרף למעגל המתופפים. באמצע המעגל מצטרפים החוגגים למעגל הרוקדים והשמחה עוטפת את כולם. התופים העוצמתיים והמקצבים המקפיצים חודרים ללבו של כל אדם ולא ניתן לעמוד בפני קסם הנגינה והרצון לפזז ולנוע. האורחים לוקחים חלק פעיל ביום ההולדת ונוצר מעגל הרמוני ומגבש המחבר בין כל האורחים באופן קסום ועוצמתי.

מעגל-מתופפים-לילדים-בצפון
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

אטרקציות ליום הולדת נוספים

מעגל תיפוף ליום הולדת

מתופפים לחתונה

הפקת אירועי חברה

בתקופה האחרונה אנו רואים עלייה גדולה של בעלי החברות והארגונים ברצון להפיק אירוע חברה לעובדים שלהם, אחד כזה שהעובדים לא יישכחו. כך המנכלים יעניקו לעובדים את ההרגשה שהם עובדים במקום עבודה שמעריך אותם,…

מהי הפעלה מוצלחת?

יש מגוון רחב של מפעילים לאירועים. כולם מבטיחים לכם שעה של הנאה ושיתוף פעולה עם כל האורחים. כיצד נדע מה מכולם מתאים לנו? כאשר נערכים לקראת אירוע, חשוב מאוד לבחון את מכלול האפשרויות ולבחור את נותן…

               
מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן