השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   מתופפים לחתונה

   בשעה טובה הגיע היום והגשמתם לכם את החלום. זוגות העומדים להתחתן מחפשים אטרקציות לאורחים וכניסה מרשימה לטקס החופה וקבלת הפנים בחתונה. אטרקציית מעגל המתופפים לחתונות נחשבת לאחת האהובות הפופולריות והנדרשות ביותר וכדאי לבחור בלהקת מתופפים מתאימה ובמעגל מתופפים מנוסה ומקצועי.

   זוגות רבים מזמנים מעגל מתופפים לחתונה ואינם יודעים עם המעגל המתופפים מקצועי ומנוסה באירועים משפחתיים ובעיקר בחתונות לכן חשוב לבדוק עם מי אתם הולכים לחופה. אנו באפריקיה הפקות מתופפים מציעים כניסה של מתופפים ביחד עם הזוג הנרגש לקול השופר והתופים והופעה המיוחדת.

   שופ​רות בחופה

   מרגע הכניסה לאולם מלווים המתופפים את הזוג הטרי ומשלהבים את הקהל הנאסף לשמוח בשמחת הזוג. אפריקיה הפקות יוצרים אושר וריגוש בקרב המוזמנים והמשפחה . וישנם כמה אפשרויות לכניסה עם המתופפים שלנו לבד/ ביחד/ וכזוג נשוי ובמגוון סגנונות תיפוף. המתופפים שלנו מלווים את הזוג לטקס החופה המרגש בתקיעות שופר או לאחר טקס החופה אל רחבת הריקודים במופע תיפוף אנרגטי וסוחף. חשוב לבחור בלהקה לקבלת פנים מתאימה ובמעגל מתופפים מנוסה כמו “אפריקיה הפקות”.

   מה יכול להיות יותר טוב ממתופפים בחתונה. שילוב שלהם עם שופרות בחופה. השופרות ישתלבו בצורה מושלמת בקצב התיפוף ויגרום לריגוש עצום בקרב האורחים הצופים בחתן והכלה שעומדים תחת החופה ביום הכי מרגש בחייהם.

   הכניסה לחופה

   מרגע הכניסה לאולם, מלווה להקת המתופפים את הזוג הנרגש לקול תרועת השופר וקצב התופים בזמן שמחכים האורחים המשולהבים מהנגינה ומהשמחה המדבקת. אנו סוחפים את הזוג בניגון שנוגע בכולם. המתופפים מציעים אותנטיות רבה בחתונה וחוויה מרהיבה .

   עם סיום הטקס המרגש, סוחפים המתופפים את האורחים ומקפיצים אותם לרחבת הריקודים. מעגל המתופפים יודע להתאים עצמו לכל אירוע ולכל סוג של אורחים ובהתאם לקהל המוזמנים. אנו מתאימים את הקצב והסגנון המתבקש והמתאים. הנגנים לרוב לבושים בלבן. צבעוני או בהתאם לאופי האירוע ודואגים להלהיב את האורחים ולהקים אותם מהכיסאות ולהובילם לרחבת הריקודים ביחד עם מתופפים בתיפוף מרשים עוצמתי וסוחף ובלב המעגל רוקדים האורחים והזוג הטרי.

   אירוע בקצב ייחודי

   בחתונות, חשוב להקפיץ את האורחים ולא להשאיר אף אורח אדיש. אנו באפריקיה יודעים להתאים את הסגנון המוזיקלי ולשלב את הקצב המתאים. מבחר הנגנים שלנו הוא מהטובים בארץ ועם ניסיון רב באירועים כך שאתם יכולים להיות רגועים ולתת לנו להפיק עבורכם את האירוע שלכם.

   ניתן לצרף אורחים בשלב מסוים של הערב ללהקת המתופפים ולתת להם כלי נגינה נוספים כדי להצטרף ללהקה ולקחת חלק פעיל בשלהוב הרוחות והעלאת השמחה באירוע. ניתן לבחור בין מגוון סגנונות תיפוף כגון אפריקאי, ברזילאי, מזרחי או סגנון ג’אז מודרני. ניתן להזמין להקת מתופפים לחתונה קטנה או גדולה המורכבת משלושה נגנים ועד ללהקת מתופפים המונה מעל עשרה מתופפים ויותר.

   מרגע כניסת הזוג לאולם, מופנה אור הזרקורים על הזוג ולהקת המתופפים דואגת לריגוש בני הזוג ולהעלאת האנרגיה הזורמת בחתונה. חשוב לבחור בלהקת מתופפים מנוסה בחתונות, כמו אפריקיה הפקות, המציעה ייעוץ וליווי מקצועי. ניסיון המתופפים חשוב כדי לשמח את האורחים וליצירת אווירה אותנטית, מרגשת ייחודית ועוצרת נשימה בקרב האורחים ובני הזוג הטריים.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    מעגל מתופפים שמתאים לכל סוג אירוע

    מעגל מתופפים כשמו כן הוא, מעגל של מתופפים מקצועיים שמכניסים את כולם לאווירה עם קצב ומוזיקה מקפיצה, ומעניקים מוסיקה ייחודית ומעניינת. מעגל מתופפים ושופרות מתאים לכל סוגי האירועים. אפשר להציב מעגל מתופפים בקבלת פנים של אירועים כמו חתונה, בר מצווה וכן הלאה. אם האירוע שלכם בסגנון המתאים, תוכלו אפילו לשלב מעגל מתופפים בתוך האירוע עצמו – בריקודים וכדומה, וליהנות מאווירה מיוחדת במינה. מעגלי מתופפים יוצרים אווירה שמגיעה מארצות אפריקה הרחוקות, ומביאה אתה ניחוחות מדהימים של ארצות פרא רחוקות.

    המתופפים והשופרות של אפריקיה

    חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות עוסקת בהפקות אירועים ואטרקציות ייחודיות! מגוון המתופפים והתופים של אפריקיה מאפשר לכם ליהנות ממעגל מתופפים אמיתי ויפהפה, עם מתופפים מקצועיים אשר מכניסים אל תוך המוסיקה את כל הלב והנשמה, ומעבירים לכם את התרבות ואת היופי האקזוטי והייחודי של ארצות אפריקה לאירוע שלכם. חברת אפריקיה מגיעה לאירועים שלכם בכל רחבי הארץ ומאפשרת לכם ליהנות באמת מאירוע מיוחד באווירה מדהימה, שלא רואים הרבה כמוה. אם אתם רוצים ליהנות ממוסיקה מיוחדת ומקורית באירוע שלכם, אפריקיה היא ללא ספק התשובה בשבילכם.

    אטרקציות לאירועים נוספים

    מתופפים ושופרות לבר מצווה

    השופר מקושר ישירות ליהדות ועל כן, השימוש בו בטקס דתי מתבקש. עליה לתורה בכותל בליווי שופרות מייצרת רגע מרגש במיוחד לכל המשתתפים בטקס. מעגלי מתופפים ושופרות אשר מוסיפים להפקות בר מצווה בכותל סוללות את כניסת...

    המשיכו לקרוא >
    להקות לאירועים

    להקות לקבלת פנים באירועים אשר בהם בעלי השמחה נכנסים לחדר, כל העיניים נשואות אליהם, הם נמצאים בתקן האדם החשוב ביותר באותו הערב וזה ברור לכל. על כן, הגורמים המלווים את כניסת החוגגים הנם קריטיים לאופן...

    המשיכו לקרוא >
    אטרקציות לבר מצווה

    חגיגת בר מצווה ייחודית רוצים לחגוג בר מצווה מרגשת ומלאת קסם? עם אפריקיה מדובר בחלום שתוכלו להגשים. גיל 13 הוא גיל בעל משמעות ביהדות וברחבי העולם כולו חוגגים נערים יהודים בר מצווה, כאשר הם מגיעים לגיל...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה