השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

כניסה לבר מצווה

המתופפים לאירועים של אפריקיה מציעים לכם כניסה לבר מצווה בלתי נשכחת של אלו שהגיעו למצוות לרחבת האירוע, בליווי מוזיקלי מקצועי וקצבי. המתופפים האנרגטים ומלאי השמחה ידאגו שכולם ישמחו וירימו. המתופפים שלנו בעלי ניסיון רב ויתאימו את קצב וסגנון התיפוף בהתאם לכל אירוע, לפי סוג האירוע, אופי האורחים וכמובן דרישות בעל האירוע. בת מצווה ובר מצווה הם ציון דרך עבור כל ילד וילדה שהגיעו לגיל מצוות. אירוע בת המצווה או בר המצווה הם אירועים מרגשים ששיאם הוא העלייה לבמה ומתן הדרשה אל מול האורחים. באפריקיה הפקות, אנו מציעים לכם להפוך את אירוע שלכם ליוצא דופן ובלתי נשכח.

כניסה לאירוע בר המצווה

כניסה לבר מצווה עם להקת קבלת פנים עם מקצבי תיפוף:

  • מקצב אפריקאי.
  • מקצב ברזילאי.
  • מקצב מזרחי.
  • מקצבי ג’אז ומקצבים אותנטיים נוספים אשר תשאיר את האורחים פעורי פה.

כניסה עוצמתית לבר מצווה הופכת את האירוע לבלתי נשכח ולחוויה מתועדת בסרט הווידאו שרואים שוב ושוב. הלמות התופים, התקיעה בשופר והשמחה המדבקת של מקצב התופים והריקודים של הלהקה גורמים לכל האורחים לקום מהשולחנות ולהצטרף לרחבת הריקודים.

לאחר הכניסה לבר המצווה המרשימה והבלתי נשכחת, מלווה להקת המתופפים את השמחה ומרקידה את האורחים השמחים לאורך כל הערב, מצרפת את הילדים והמבוגרים למעגל המתופפים השופרות ומלמדת אותם כיצד לתופף מקצבים שונים. אנו נכין את הנער או הנערה ונעזור לו להכין תיפוף מקורי בו הם יפגינו את כישורי התיפוף שלהם לפני האורחים ויזכו להערכה רבה. רוצים לשמוע עוד על כניסות לבר מצווה או בת מצווה מיוחדות אנו כאן לשירותכם!

כניסה לבר מצווה עם שופרות

אין כמו כניסות לבר מצווה עם ליווי מוזיקלי קצבי של להקת מתופפים ושופרות. חברת אפריקיה בעלת ניסיון רב בהפקת אירועי בר מצווה ותתאים את הקצב לפי סוג האירוע ואופי האורחים. להקת קבלת הפנים מציעה ליווי של להקת מעגל המתופפים המונה שלושה מתופפים לפחות כאשר באירועים רבים מלווים את הכניסה לבר מצווה בצוות המונה עשרה ויותר מתופפים. להקת המתופפים מכירה מקצבים רבים כמו מקצב אפריקאי, מקצב ברזילאי, מקצב מזרחי מקצבי ג’אז ומקצבים אותנטיים נוספים ובהתאם לבקשת המשפחה ואופי האורחים. הלהקה תלווה את הכניסה המרגשת לאולם האירועים עם מקצב מרגש ועוצמתי שהאורחים והחוגגים הרבים לא ישכחו זמן רב.

בר מצווה הוא אירוע מרגש. כל הורה מעוניין לחגוג ולציין לבנו האהוב והיקר את הגיל המשמעותי הזה באופן הטוב והראוי ביותר. כיום, קיימות שלל אטרקציות לבר מצווה שיהפכו את החגיגה לאיכותית, מיוחדת ומושלמת. כדאי מאוד לבחור באטרקציות לאירועים הראויות ביותר לסגנון ואופן החגיגה וכן, כדאי לדאוג לשלב אותן באופן הראוי ביותר, אשר יהפוך את האירוע לאירוע מרגש ובלתי נשכח עבורכם ועבור אורחי האירוע. כניסה מיוחדת לבר מצווה אל האולם זה אחד הדברים החשובים ביותר המסמלים את רגע השיא במאורע הבר מצווה עבור הנער החוגג את בר המצווה, הוא מהות האירוע. כל האירוע סובב סביבו וכולם מחכים לו בכדי שהוא ייתן את האות להתחלת חגיגת האירוע. מכיוון שכניסת חתן הבר המצווה היא כה משמעותית, רבים מחפשים דרכים מקוריות עבור כניסת הנער לאולם.

כניסה לבר מצווה עם מתופפים

אם אתם מעוניינים שכניסת הנער החוגג את בר המצווה לאולם תהיה כניסה איכותית, מרגשת ועוצמתית, אשר תהווה את שיאו של האירוע ולא תותיר אף אחד אדיש, הבחירה בכניסה על ידי ליווי מתופפים, יכולה בהחלט להיות הדבר הראוי ביותר עבור האירוע שלכם. כניסה מרגשת לבר מצווה בליווי מתופפים היא בעצם כניסתו של הנער החוגג את בר המצווה, בליווי חבריו הטובים הסובבים אותו וצוות מתופפים מיומן ומקצועי, העומד מצדדיו ומתופף בהתאם לסגנון המוזיקה הנבחרת. לעיתים, ניתן גם לשלב גם תקיעה בשופרות לשם העצמת הסיטואציה.

אין ספק שכניסות לבר מצווה בליוו מתופפים העומדים מסביבו, מהוות כניסות מרשימה ואיכותית לאירוע הבר מצווה ומציינת באופן חד משמי את שיאו של הערב. אפריקיה – הפקות ואטרקציות עבור כניסות לבר מצווה. אם אתם מעוניינים להפוך את כניסת הבר מצווה למשהו מרגש, הבחירה במתופפים שלנו היא בהחלט הבחירה הנכונה ביותר. אנו נבצע כניסה מיוחדת לבר מצווה בליווי קצב מוזיקלי התואם את רוח האורחים ואופי האירוע. איתנו אין ספק שהכניסה לאירוע תהיה כניסה לבר מצווה מרשימה, איכותית ובלתי נשכחת.

כניסה לבר מצווה מיוחדת
כניסה לבר מצווה - מגשימים לכם חלום
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
כניסה מיוחדת לבר מצווה
אירוע הבר המצווה של הילד זה ללא ספק אחד האירועים הגדולים שיש. מדובר באירוע חשוב, בו הילד שלנו הופך להיות נער, אדם עם חובות, עם זכויות, מישהו שניתן להתחיל לסמוך עליו – ועכשיו גם נלמד אותו איך להיות גבר אמיתי. את אירוע הבר מצווה אתם רוצים שהוא יזכור לכל החיים, לכן אתם בטח תרצו גם להשקיע באירוע יוקרתי, אירוע מדהים בכל המידות. לקבלת מידע מקצועי על כניסה לבר מצווה, כמו גם הפקת אירוע מרשים, פנו אל אפריקיה – הפקות ואטרקציות.
כניסה לבר מצווה – ליצור אירוע מיוחד

נערים רבים יודעים שהאירוע אותו הם יעשו – ידברו עליו אחר כך כל החברים. לכן הם מעוניינים להשקיע מחשבה בתכנון החגיגה. לאחרונה, רבים עושים אירועי בר מצוות לפי קונספט מסוים, למשל לפי משחק מחשב, כך שכל האירוע, כל העיצוב נבנה לפי המשחק – כאשר החברים הטובים מתחפשים לדמויות מן המשחק.

כך או כך, על מנת שהאירוע יהיה מרשים ואיכותי, רצוי שתעשו את כל ההפקה יחד איתו. תשבו לצידו, תשמעו ממנו מה הוא היה רוצה, תתנו לו משימות, תלמדו אותו עשייה ולקיחת אחריות. הצעד הראשון בתהליך התכנון יכלול את שלב הכניסה לבר מצווה – אותו יש להפיק היטב.
כניסה לבר מצווה מיוחדת - אפריקיה הפקות ואטרקציות
אחר הרגעים הכי חשובים באירוע הבר מצווה זה ללא ספק רגע הכניסה לבר מצווה, זהו הרגע שכל עיניי האורחים מופנים אל חתן בר המצווה. בשל כך, יש להשקיע בתכנון רגע הזה ולהפיק אותו בכובד ראש. קיימות, כיום, מגוון אפשרויות כניסה: החל מכניסה בשיר, בריקוד, עם זיקוקים על עגלה. בהתאם, יש לשבת עם הילד ולראות מה הכי מתאים עבורו. למידע נוסף בנושא זה, צרו קשר עוד היום עם אפריקיה – הפקות ואטרקציות. חברה זו תסייע לכם בהפקת אירועי בר מצווה, עליה לתורה בכותל, הפעלות לבתי ספר, אירועי חברה, אטרקציות לחתונות ועוד.
כניסה לבר מצווה מקורית
אתם משקיעים זמן ומחשבה רבים בכל הנוגע לחגיגות בר המצווה של ילדכם. אחד הדברים החשובים ביותר במהלך האירוע שבהם יש להשקיע מחשבה מעמיקה, הוא רגע כניסה לבר מצווה. רגע הכניסה הוא אחד מהרגעים המרגשים של האירוע ובלתי נשכח. ישנן דרכים רבות לבצע כניסה זו. יש בהקראת קטע מרגש, בשירה של חתן בר המצווה או זמן שנשכר בדיוק לצורך זה, כניסה בליווי שופרות, כניסה בליווי רקדניות, כניסה בליווי מתופפים ועוד. לכל אחד יש את הכניסה המתאימה לו, ועל מנת להתאים את הכניסה הנכונה, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הפקות בעלת ניסיון שתדע להתאים בדיוק את הכניסה המרשימה הנכונה, למשפחה החוגגת. תוכלו להיוועץ עם אפריקיה הפקות ואטרקציות, על מנת להבין מה נכון עבורכם.
כניסה לבר מצווה – אירוע שמתחיל ברגל ימין
בבואנו לתכנן אירוע בר מצווה, אנו לוקחים בחשבון את כל הפרטים קטנים כגדולים. במידה ואנחנו מחליטים על הפקה עצמית של האירוע בכוחות עצמנו, אז אנו מעוניינים לפחות שהכניסה תהיה מיוחדת ומרשימה ואין לנו מושג למי מאנשי המקצוע פונים. לשם כך מומלץ להתייעץ עם חברת הפקות, המכירה את כל אנשי המקצוע בתחום, ותוכל לסייע לכם בבחירת האדם המתאים עבורכם. תחילה יבקשו ממכם מידע על אופי האירוע אותו אתם מתכננים, מי הם האורחים, אופיו של חתן בר המצווה, האם הוא יש לו את היכולות להופיע בכניסה המרשימה, האם הוא נחבא אל הכלים, וכך יוכלו להתאים לכם כניסה לבר מצווה ראויה למידותיכם.
כניסה לבר מצווה מיוחדת
חתן בר המצווה הוא בעצם כוכב הערב. כל אורות הזרקורים מופנים אליו, ולכן חשוב מאוד שכניסתו לאולם תהיה מקורית ומרשימה. ילדים הם שונים באופיים וכן גם טעמם. חשוב שהילד ירגיש בנוח בעת הכניסה כי כל המבטים מופנים אליו. פנו עוד היום אל אפריקיה, הפקות ואטרקציות על מנת לקבל את ההכוונה של הכניסה הטובה ביותר עבורכם.
Previous slide
Next slide

אטרקציות לאירועים נוספים

מתופפים בכותל

חבילת כסף לבר מצווה בכותל

חבילת כסף לבר מצווה בכותלה הכוללת: אוטובוס vip מפואר צמוד שילווה אתכם לאורך כל הדרך עד לכותל המערבי מדריך/פייטן לעליה לתורה וללווי נער בר המצווה לכל אורך האירוע ולטקס הנחת תפילין בכותל עצירה בלטרון לארוחת בוקר מפנקת -…

הפקת אירועים פרטיים

במדינה ברוכת אירועים כמו שלנו, כל משפחה רוצה לעשות את מירב מאמציה כדי לשמור על רמת הפקת אירועים מושקעת. אין זה משנה מה הוא סוג האירוע אותו אתם רוצים להפיק, אתם יכולים להשתמש בשירותיה של…

מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן