השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

זה היום שלכם, אתם במרכז הערב לכל האירוע

זה היום שלכם, אתם במרכז הערב לכל האירוע

כל אחד, ובוודאי שגם אתם בתור זוג שזה עתה מתחתנים רוצים ליצור את האירוע המיוחד והיפה ביותר שיש.

אירוע שונה, לא שגרתי, שהאורחים ידברו עליו ימים רבים לאחר מכן. גם עבורכם האירוע צריך להיות חד פעמי, וכזה ששם אתכם במרכז הערב לכל האירוע, כי אחרי הכל, זה היום שלכם.

כדי להפוך את האירוע למיוחד יש צורך לשלב בו אטרקציות. השוק מוצף באטרקציות שונות, לכן רצוי לבחור מפיק שידע להתאים לכם את הקונספט ברמה הכי טובה שיש. ועם מבחר האומנים הטובים ביותר.

מומלץ לבחור במפיקי אירועים עם ניסיון על מנת שיוכלו להתאים לכם את האירוע המושלם עבורכם ויטפלו בהכל כדי שתוכלו להתרכז בעצמכם ביום האירוע

מה יוצר אוירה יותר מאשר מוזיקה?

כדי לבנות אירוע טוב, שלא יהיה עמוס באטרקציות וייצור בלאגן אצל האורחים, אנו ממליצים לחלק את האירוע לכמה שלבים, ובכל שלב לדאוג לאטרקציה מרכזית בהתאם לאווירה הרצויה.

באירוע חתונה, ניתן לחלק את האירוע לקבלת פנים, כניסה לחופה, שבירת הכוס ולאחר מכן רחבת הריקודים. לא ציינו את זמן הארוחות כי זה הזמן של האורחים ליהנות מהאוכל ומשיחה נעימה עם האורחים האחרים. בשלב זה יש לוודא שהמוזיקה מאפשרת שיחה וכמובן, אם יש לכם כח – להסתובב בין האורחים, לומר שלום ולהצטלם.

קבלת הפנים

החלק שנוטים להעביר כלאחר יד, אך בעצם חשוב מאוד להרגשה של האורחים. האורחים לא באים רק כדי לאכול בבופה (גם, אבל לא רק) אלא ליהנות מאווירה אחרת, לשכוח לערב אחד את העומס והלחצים. תפקידיכם כבעלי האירוע ליצור עבורם אוירה מושלמת ונעימה ומה יוצר אוירה טוב יותר מאשר מוזיקה? מוזיקה לקבלת פנים יכולה להיות במגוון סגנונות, בהתאם לאווירה שתרצו ליצור. ישנה מוזיקה קלסית לאווירה רגועה, יש כאלו המעדיפים נגנים להעלאת האנרגיות ויצירת אווירת ייחודית ועוד, כל זוג בהתאם לטעמו המוזיקלי.

כניסה לחופה

לאחר קבלת הפנים מגיעה החופה. כניסה לחופה היא רגע השיא של האירוע ביחד עם שבירת הכוס. הכניסה לחופה היא דרמטית ומרגשת עד מאוד ולכן יתאימו נגנים אישיים שילוו את הכלה אל החופה בכלי מוזיקה אתניים . שופרות יוצרים התרגשות ואווירת קדושה, קלינט וכינור או סקסופון שיוצרים מנגינה נעימה ועוד ניתן לשלב מבחר להקות לקבלת פנים מרשימה. ניתן לוותר על עשרות אטרקציות באירועים, אך לא נמליץ לוותר על קבלת פנים וכניסה לחופה משולבים במוזיקה ובאפקטים מיוחדים.

רגע שבירת הכוס גם הוא רגע שיא בחתונה, המכיל התפוצצות שמחה. לרגע זה יתאימו בלונים מתפוצצים או זיקוקים. הקפידו לבחור באטרקציה אחת ולא בכמה, כדי לא לבלבל את האורחים. לאחר מכן בשלב רחבת הריקודים תוכלו לבחור אטרקציות שונות כמו למשל להקת מתופפים שמקפיצים את כל האורחים ומרימים את המסיבה !.

בצורה זו, אטרקציה לכל שלב תבטיח לכם אירוע בלתי נשכח.

IMG-20210107-WA0086
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

אטרקציות לחתונה נוספים

זה היום שלכם, אתם במרכז הערב לכל האירוע

הפקת אירועי חברה

להכניס לקצב את כל המשתתפים

יש משהו שמחבר בין כל האנשים בני כל הגילאים וזו מוזיקה. במיוחד כאשר המוזיקה נוצרת על ידי המשתתפים עצמם, ולא דרך מחשב. זו הסיבה שהפעלות ואטרקציות הכוללות מוזיקה, זכורות על ידי רוב האנשים ושמורות כזיכרונות…

סדנת עיצוב בלונים

בחברת אפריקיה מאפשרים לכל חובבי הבלונים והעיצוב להגשים חלום קטן, באמצעות סדנאות בלונים מקצועיות המועברות על ידי אמני בלונים מיומנים. במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים כיצד לעצב בלונים בצורות שונות, לקפלם באופן העדין והמדוייק ביותר, כך שיוכלו…

               
מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן