השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

הפעלת בועות סבון

חברת אפריקיה דאגה להפיק סדנת בועות סבון לילדים שבזכותן כל אחד יכול. הסדנאות מותאמות לכלל הגילאים, מילדים עד מבוגרים, ואינן מצריכות ידע מוקדם בתחום.

סדנאות בועות הסבון מתמקדות בלימוד רזי הפרחת הבועות בעזרת אביזרים שונים, יצירת צורות שונות ומשונות עם בועות סבון, ומשחקי בועות סבון ייחודיים ומקוריים.

סדנת בועות סבון

סדנת בועות הסבון הינה קלילה, מהנה וחווייתית, ועל כן מתאימה לאירועים ממגוון סוגים; אירוע משרדי, בר או בת מצווה, יום הולדת, ונכללת בחלק מחבילות אטרקציות לחתונה. סדנת בועות הסבון תוסיף את הטוויסט הכיפי לו כל אירוע זקוק.

בועות הסבון הינן בסופו של דבר גוף חלול, אשר שורד למשך זמן קצר יחסית, כאשר הוא מתפוצץ בסופו של דבר במגע הקל ביותר בחפץ כזה או אחר.

מומחים ואמנים העובדים עם בועות סבון מוכשרים ליצור שלל יצירות בעזרת החומר העדין והיפהפה הזה, אשר משאירים את כל הצופים בהן פעורי פה. אם לא בורכנו בכישרון אמנותי מולד המאפשר לנו ליצור יצירות אומנות מבועות סבון. רוצים לדעת מה מיוחד בהפעלת בועות סבון, ואיך היא תשתלב באירוע שלכם? צרו קשר איתנו עוד היום!

אנחנו מציעים מגוון פעילויות לילדים…מסדנאות והפעלות לילדים בתיפוף, מוזיקה, מופעי אש ומגוון אטרקציות לימי הולדת ובתי ספר.

IMG-20180514-WA0020
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
אטרקציות לילדים

הפעלות ומופעים לבתי ספר ומוסדות. אנו מפיקים ממגוון האטרקציות שלנו יום פעילות שלם לכל הילדים עם מבחר הפעלות מאתגרות ומגבשות את כולם ליצירה משותפת.

ההפעלות מותאמות לפי גילאים ורמות המשתתפים.

אטרקציות ליום הולדת נוספים

אירוע חברה בים

צוות העובדים בחברה שלכם, עושה לאורך השנה מאמצים יום יומיים כדי להביא את התוצאות הכי טובות לעסק. בדיוק מהסיבה הזו, לפחות אחת לשנה, כמעט כל חברה ישראלית ממוצעת רוצה להודות לצוותים ולהביע הוקרת תודה עמוקה…

כל הסיבות להזמין שירותי הפקת חתונות

אם כל החברים שלכם כבר התחתנו, הם יוכלו לספר לכם שהפקת חתונה זה לא עניין של מה בכך. האמת היא, שהפקת אירועים מהסוג הזה דורשת הרבה מאוד תשומת לב. בימינו הפקת חתונות זו עבודה של…

‏יום כיף לעובדים בים המלח

מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן