השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

אירוע חברה בים

צוות העובדים בחברה שלכם, עושה לאורך השנה מאמצים יום יומיים כדי להביא את התוצאות הכי טובות לעסק. בדיוק מהסיבה הזו, לפחות אחת לשנה, כמעט כל חברה ישראלית ממוצעת רוצה להודות לצוותים ולהביע הוקרת תודה עמוקה על המסירות והפעילות. זאת ועוד, בעזרת אירוע חברה מרשים ומושקע. ככל ואתם מוכנים להשקיע בעובדים שלכם, השמיים הם הגבול. ולכן, אין זה מפתיע לגלות כי חברות רבות רוצות להפיק אירוע חברה בים, על כל המשתמע מכך. השקט של הים והאווירה הפסטורלית הן הרקע המושלם לכל מי שרוצה להעניק לעובדים שלו כמה שעות של בריחה מהמציאות באירוע רב משתתפים מהנה ומיוחד. זו היא הפקה מורכבת, שדורשת ליווי מקצועי של מפיק מיומן, כדי להצליח לעמוד בכל הדרישות לאירוע מקצועי מעולה. לפרטים נוספים, פנו אל אפריקיה – הפקות ואטרקציות.

כל הסיבות הכי טובות לערוך אירוע חברה בים

אם עד היום לא חשבת להפיק אירוע חברה בים, ואתם רוצים לנצל את האפשרות הזו, חשוב להבין מה הם היתרונות להשקעה בהפקה זו:

  • מרחב – בין אם מדובר על אירוע מצומצם ובין אם על חברה גדולה, כמעט כל אחד יכול למצוא לעצמו פינה שקטה בחוף הים לנהל בה אירוע חברה. התאמת גודל המתאם לעובדים שלכם, ניעשת על בסיס הצפי להגעה וכך אתם יכולים לקבל מרחב נוח מאוד לפעילות בשטח נקי ומאורגן מראש.
  • נוף – במדינה שבה הם הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית, אי אפשר לוותר על הנוף עוצר הנשימה של החופים שלנו. כמעט בכל עיר השוכנת לחוף הים יש טיילת ובה ניתן למצוא אולמות אירועים וגנים שמאפשרים גישה ישירה לים, כמו גם חופים מסודרים ומוכרזים שיכולים לשמש אתכם להפקת אירוע אל מול שקיעה מושלמת.
  • גיוון – רוב ההפקות של אירועי החברות הגדולות כיום, מתבססות על אולמות אירועים סגורים, בגדלים שונים. אם חשוב לכם להפתיע את העובדים שלכם, ואתם רוצים לשמור על רוח יצירתית לאורך תהליך ההפקה, אירוע חברה בים הוא דרך לא פחות ממצוינת לעשות זאת.
  • נגישות – במרבית החופים בישראל, יש דרכי גישה נוחות הן לספקים, אבל גם ובעיקר למשתתפים בעלי מוגבלויות. כך שאתם יכולים לבחור מיקום אליו כל עובדי החברה שלכם יכולים להגיע, מבלי להתמודד עם אתגרי נגישות שונים.

הפקת אירועי חברה בים – העובדים שלכם יודו לכם

החלק החשוב ביותר בכל תהליך הפקה, במיוחד אם מדובר על הפקת אירוע חברה בים, הוא הפנייה לאנשי צוות חברת ההפקות. כדי להבטיח שאתם מפיקים אירוע מושלם, מומלץ להשקיע מחשבה וזמן בתכנון הולם של כל מהלך האירוע, בהאצלת סמכויות ובהתאמה לתקציב הנתון לאירוע. זו היא משימה שרק מפיק מקצועי וותיק בתחום, יכול לבצע. על כן, הצלחת האירוע כולו, תלויה במידה רבה בבחירה שלכם במפיק או בחברת הפקת האירועים איתה אתם בורחים לעבוד.

IMG-20220628-WA0002
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
ימי כיף ואירועי חברה בים

ימי כיף ואירועי חברה בים לחברות ולעובדים מצריכים לא מעט תכנון בכדי שהם יתקתקו כמו שצריך וימלאו את מטרתם.

אנחנו משלבים בכל יום גיבוש לעובדים המון חוויות ואטרקציות ייחודיות שישאירו טעם של עוד..
הפקת אירוע - הרמת כוסית
הפקת אירוע הרמת כוסית הנו אקט מגבש ומלכד, רגע אחד קטן בו כל סגל העובדים מן הזוטרים שביניהם ועד למנכ"ל מברכים זה את זו, מפליגים בשבחי החברה וטוענים את סוללת המוטיבציה להמשך, טקס הרמת הכוסית הנו הזדמנות מצוינת להראות לעובדים שמקום העבודה שלהם אינו רואה בהם רק עובדים אשר מטרתם להחתים שעון נוכחות, אלא דואג להם למקום עבודה שעונה על מכלול הצרכים, תחושה של פרגון מגבירה מוטיבציה בקרב העובדים, יוצרת אתנחתא חשובה והופכת את העובדים למרוצים יותר.
Previous slide
Next slide

הפקת אירועים ואטרקציות נוספים

הפקת אירועים לילדים

אטרקציות לבר מצווה

חגיגת בר מצווה ייחודית רוצים לחגוג בר מצווה מרגשת ומלאת קסם? עם אפריקיה מדובר בחלום שתוכלו להגשים. גיל 13 הוא גיל בעל משמעות ביהדות וברחבי העולם כולו חוגגים נערים יהודים בר מצווה, כאשר הם מגיעים לגיל…

הפקת אירועים בטבע

רוצים לעשות הפקת מיוחדת? אחת שתזכרו לכל החיים, ושכל האורחים ידברו עליה להרבה זמן? ללא ספק מדובר באירוע שעושים בטבע. הפקת אירועים פרטיים או עסקיים בטבע מצריכה מהמפיקים תכנון מקצועי, לחשוב על הפרטים הכי קטנים…

מעוניינים להפיק אירוע ייחודי? הגעתם למקום הנכון!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן