השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  הפקת אירועים עסקיים

  יש המון חברות להפקת אירועים אך אין הרבה חברות שמתמחות במיוחד לאירועים עסקיים. לכן שימו לב שאתם לוקחים חברה עם ניסיון של שנים בתחום, מקצועית, מכירה ספקים טובים, יודעת לדאוג עבורכם לכל הפרטים הכי חשובים.

  אירוע חברה בים

  צוות העובדים בחברה שלכם, עושה לאורך השנה מאמצים יום יומיים כדי להביא את התוצאות הכי טובות לעסק. בדיוק מהסיבה הזו, לפחות אחת לשנה, כמעט כל חברה ישראלית ממוצעת רוצה להודות לצוותים ולהביע הוקרת תודה עמוקה...

  המשיכו לקרוא >
  הפקת אירועי חברה

  בתקופה האחרונה אנו רואים עלייה גדולה של בעלי החברות והארגונים ברצון להפיק אירוע חברה לעובדים שלהם, אחד כזה שהעובדים לא יישכחו. כך המנכלים יעניקו לעובדים את ההרגשה שהם עובדים במקום עבודה שמעריך אותם, שרואה אותם...

  המשיכו לקרוא >
  ימי כיף

  מנהלים רבים מתכננים ימי כיף לעובדים שלהם; ימים גדושים בסדנאות ופינוק לעובדים. מבקשים גם אתם ליצור יום כיף לעובדי החברה? מוזמנים לפנות אל חברת אפריקיה הפקות ואטרקציות. אנחנו נבנה עבורכם יום מלא בסדנאות ובפינוקים, המלווים במוזיקת...

  המשיכו לקרוא >

  חברות שעבדו איתנו

  הפקת אירועים עסקיים לחברות

  כל בעל עסק גדול יודע שפעם בשנה הוא צריך לעשות אירוע גדול ללקוחותיו, אירוע עסקי שכל הלקוחות והעובדים ייזכרו לפחות עד לשנה הבאה. אך להפיק אירוע שכזה הוא מורכב מאוד, מצריך לרדת לפרטים הקטנים ביותר, תכנון מוקפד ומחשבה רבה. לפרטים נוספים על הפקת אירועים עסקיים, ניתן לפנות אל אפריקיה – הפקות ואטרקציות.

  הפקת אירוע עסקי עושים רק אצל מקצוענים

  הפקת אירועים עסקיים – מהיכן מתחילים?

  • אם אתם שואלים את עצמכם מהיכן מתחילים לתכנן אירוע עסקי, עליכם לחשוב מה הלקוחות שלכם מחפשים, מה המענה שאתם רוצים לענות עליו, מה היה בשנה האחרונה מיוחד שתרצו לחשוף עבור הלקוחות שלכם. באירוע עסקי ניתן גם לחשוב על מוצרים חדשים שתרצו לחשוף, רעיונות חדשים, דברים שעבדו או דברים שפחות עבדו וכך תוכלו לעזור ללקוחות שלכם גם להשתפר ולהתקדם בעסק שלהם.
  • שואלים את עצמכם כיצד מתנהלים עם העלויות? כל אירוע עסקי גדול או קטן תלוי הרבה בתקציב שאתם יכולים להשקיע. כמובן שמאירוע כזה תוכלו להרוויח בגדול, אירוע שבו אתם משקיעים בלקוחות שלכם, משקיעים באוכל, במידע איכותי, חושפים מוצרים – אתם בעצם יוצרים מה שנקרא לקוח שבוי ובכך הלקוחות הללו יישארו איתכם לעוד שנים ארוכות. אם אתם שואלים את עצמכם במה הכי כדאי להשקיע, זה כמובן באופי האירוע, אך בוודאות נוכל להגיד לכם שכדאי לכם להשקיע באוכל איכותי ויוקרתי, תכנים ברמה גבוהה ובעיצוב איכותי. זהו הבסיס לכל אירוע מוצלח. כמובן שגם את הפרטים הללו תראו כיצד אתם יכולים לחסוך ולעמוד בתקציב שהגדרתם מראש.
  • כמו כן, בכל אירוע ישנם פרטים קטנים שפעמים רבות מפיקי אירוע שוכחים, או לא שמים לב אליהם, למשל היכן אנשים יישבו ויעמדו, סידורי חנייה, הגברה איכותית ועוד מגוון פרטים נוספים וחשובים בכל אירוע. לכן תשימו לב שאתם לוקחים חברת הפקת אירועים עסקיים שיודעת בדיוק מה היא עושה, מקצועית, יורדת לפרטים הקטנים, כזו הרואה את כל התמונה הגדולה והרחבה.

  הפקת כנסים עסקיים

  בעולם המתקדם של היום בכל זמן קצר נערכים אירועים עסקיים. בין אם מדובר בהשקה לבושם חדש, מוצר חדש, פתיחת חברה או עסק, מיד נערך אירוע עסקי המחייב גם את המארחים וגם את האורחים. הפקת אירועים עסקיים מחייבת ניסיון ומומחיות, ולכן החברות או העסקים המעוניינים לקיים אירוע עסקי מושקע ומיוחד, שוכרות את שירותיה של חברת הפקות. בכל חשיבה על אירוע עסקי, בין אם מדובר בהשקה או פתיחה של עסק, חשוב מאוד המיתוג. חברת הפקות מובילה בתחומה, תדע למתג לכם את האירוע על פי מודל החברה, החזון, וכל המשתמע מכך, לכן חשוב מאוד להיעזר רך ורק בחברה במתמחה בכך כחברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, שהפיקה אירועים רבים מסוג זה, ותנהל עבורכם את האירוע מתחילתו ועד סופו כך שתוכלו להיות בראש שקט.

  כיצד מתנהלת הפקת אירועים עסקיים

  לאחר שאתם בוחרים את חברת הפקת אירועים עסקיים שתפיק לכם את אירוע חלומותיכם, החברה תשב אתכם על תחקיר קצר בו תענו על שאלות אינפורמטיביות, באמצעותן חברת ההפקה תתפור עבורכם את האירוע האולטימטיבי. חשוב מאוד להבין מי קהל היעד, מהו בסיס האירוע, כמות המוזמנים המתוכננת ועוד. חברת ההפקות תטפל בכל הנושאים מהקטן ועד הגדול לדוגמת מיקום האירוע, הזמנת האורחים, הזמנת ספקי השירות הטובים בתחום הכוללים מעצבים, אוכל, שתיה, מתנות, מוסיקה, צוות צילום ועוד. עוד לפני האירוע צוות ההפקה יגיע לבדוק את המקום הנבחר וביום האירוע יגיעו נציגי חברת ההפקות לפקח על כל ההכנות וילוו את האירוע עד אחרון האורחים.

  הפקת אירועים עסקיים רק אצל המומחים

  הפקת אירועים עסקיים היא עבודה מאתגרת ומקצועית מן המעלה הראשונה. הידע והניסיון שחברת הפקות מובילה צוברת עם השנים, חיונית מאוד להצלחת האירוע. לכן אל תהססו לפנות לחברת אפריקיה הפקות ואטרקציות, על מנת שלא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם.

   

  קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה