השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   איך מעגל מתופפים מגבש את העובדים?

   אירוע גיבוש הוא אירוע שהעובדים שלכם מחכים לו כל השנה! בעוד לוח השנה גדוש בפגישות, כנסים ותערוכות, גם ישנו יום אחד בשנה שכל העובדים סופרים לקראתו לאחור. האחריות שלכם כמעסיקים היא להבטיח פעילות גיבוש מדליקה ומעניינת לעובדים. המון בעלי עסקים בוחרים באטרקציה של מעגלי מתופפים, המעניקה לעובדים חוויה מוסיקלית, מגבשת ומקפיצה! האטרקציה מתאימה לכל סוגי האירועים, וניתן לשלב אותה באירועים בחללים פנימיים וחיצוניים גם יחד. אפריקיה מתופפים ואטרקציות היא חברת הפקת אירועים עסקיים עם מגוון פעילויות וביניהן מעגל המתופפים משלב בתוכו טעם ייחודי ואותנטי של ארצות אפריקה.

   כל העובדים, ללא יוצא מן הכלל, נכנסים לקצב:

   גם אם יש לכם עובדים ביישנים יותר, דעו כי מעגל המתופפים מכניס את כל העובדים שלכם לקצב! אם יש דבר שיש עליו קונצנזוס הוא המוסיקה, ובכוחה ללכד, לגבש ולאחד את כל העובדים שלכם. צוות המפעילים מייצר אווירה נינוחה, מזמינה ומקבלת כך שכל עובד, ללא יוצא מן הכלל, נכנס אל הקצב המסחרר, הממכר והדינאמי. זיכרו כי באירוע שכזה גם ישנם עובדים שלכם שנפגשים לראשונה זה עם זה, זאת מאחר וכל עובד פועל במחלקה אחרת. האם יש דרך טובה יותר ליצור את המפגש הראשוני בין העובדים מאשר דרך המוסיקה?

   הגיבוש נוצר עצם החוויה המשותפת:

   גיבוש איכותי ואמיתי נוצר בעת שישנה חוויה טובה. עצם החוויה הייחודית שבמעגל המתופפים העובדים שלכם מתגבשים. בעת שמספר אנשים עוברים את אותה החוויה באותו רגע נתון, הם מתגבשים אוטומטית ונוצר ביניהם מכנה משותף. אם עד כה המכנה המושתף היחיד שהיה להם היה היותם קולגות, כעת הקשר ביניהם מתחזק, תוך שכל אחד מהעובדים שלכם תורם למעגל הכללי בקצב, אנרגיה ושמחה.

   חוויה שונה שהיא הכל חוץ משגרה:

   באירוע הגיבוש חשוב לשים את הדגש על חוויה שהיא שונה מהחוויה השגרתית שעוברים העובדים בכל יום מחדש. המטרה של יום כיף לעובדים היא להפוך את העובדים שלכם לצוות חזק יותר שבסופו של דבר יטיב עם בית ההעסק שלכם. בעת שמעניקים להם חוויה שונה מזו שהם מכירים, הם נפתחים אליה יותר, מתמסרים אליה ונהנים ממנה. שביעות הרצון שלהם בסופו של דבר הופכת אותם נאמנים יותר, מרוצים יותר ושייכים יותר – אליכם ואל מקום העבודה שלהם.

   צרו את השידוך בין סוג האירוע ובין סוג האטרקציה:

   בכדי שאטרקציה תצליח, חשוב ליצור שידוך מדויק בין סוג האירוע שחוגגים ובין האטרקציה. מעגל מתופפים לדוגמא מתאים לאירועים מסוג גיבוש, כמעגל מרכזי באירוע חתונה או חינה וכדומה. מנגד, כל עוד מדובר על אירוע בו הקהל הוא ילדים, יהיה נכון לשלב אטרקציה המתאימה להם – כמו מתנפחים להשכרה. האטרקציה אמורה לשמח את הקהל, לרגש אותו ולהעניק לו טעם חוויה ייחודי. המתקנים המתנפחים מתאימים לימי הולדת של ילדים, לאירועי פתיחת שנה וסוף שנה בבתי הספר, כאטרקציה מרכזית בקייטנות וכן הלאה.

    

   אם אתם מעוניינים במעגלי מתופפים למגוון אירועים, אפריקיה היא בין חברות הפקת האירועים המנוסה והמומלצת בשוק הישראלי.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    מאמרים נוספים

    תיקון תופים

    בין כלל השירותים המוצעים בסטודיו של אפריקיה, אנו מציעים תיקונים מקצועיים לתופי הדג’מבה. כל המוזיקאים בסדנה הם מקצוענים, מתופפים בחסד המבינים ומכירים את תופי הדג’מבה על בוריים. הצוות המיומן מעניק שירות אדיב מכל הלב, ומעניק מגוון...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה