השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

   אביזרים לתופים

   בסטודיו של אפריקיה, המתמחה בתופי דמג’בה וכלי הקשה עמעמיים, ישנה מודעות גבוהה לצרכים שלכם, המתופפים: לרענן את המראה של תוף הדג’מבה שלכם, לתקן ולתחזק במידת הצורך, לשדרג את אמצעי הנשיאה שלו ולהגן עליו באופן המקסימלי.

   אביזרים נלווים לתופי הדג’מבה

   הסטודיו מייבא מגוון אביזרים ייחודי המותאם במיוחד לתופי הדג’מבה. השירותים והאביזרים הנלווים הופכים את חוויית הנגינה בתופי הדמג’בה לשלמה הרבה יותר. האביזרים מתחלקים לקטגוריות שונות, המsחולקות לאביזרים שלכל אחד התפקיד והחשיבות שלו.

   בין שלל האביזרים שלנו תוכלו למצוא אביזרי נשיאה לתוף הדג’מבה כמו רצועות נשיאה לכתפיים, תיקי נשיאה וכדומה.

   בקטגוריית אביזרי הסאונד תמצאו:

   • דון-דון.
   • מצילתיים.
   • פעמונים.
   • שיקרים.

   בקטגוריית ההגנה על תופי הדג’מבה: מגני הגומי,כיסויים העליוניים ותחתונים.

   כל האביזרים שמציעים בסטודיו אפריקיה הם באיכות הגבוהה ביותר. תוכלו ליהנות מהליווי המקצועי והמיומן של צוות הסטודיו, בעל שנים של ניסיון. יחד תוכלו למצוא את האביזרים המתאימים לצרכים של תוף הדג’מבה שלכם.

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

    הסטודיו נוספים

    סוגי תופים למכירה

    תופי הדג’מבה האפריקאיים מגיעים אלינו מיבשת אפריקה הרחוקה והאקזוטית. מקור השם דג’מבה בשפתם של בני המלינקה, משמעותו “כולם מתאספים יחד בשלום”.זהו כלי נגינה ייחודי שהגיע יחסית מאוחר לתודעת המערב, וכך נשמר סוד קסמו. הנגינה על...

    המשיכו לקרוא >
    תיקון תופים

    בין כלל השירותים המוצעים בסטודיו של אפריקיה, אנו מציעים תיקונים מקצועיים לתופי הדג’מבה. כל המוזיקאים בסדנה הם מקצוענים, מתופפים בחסד המבינים ומכירים את תופי הדג’מבה על בוריים. הצוות המיומן מעניק שירות אדיב מכל הלב, ומעניק מגוון...

    המשיכו לקרוא >
    קידום אתרים עם לאוס מדיה קידום אתרים עם לאוס מדיה